NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Karabük Otobüs Bileti > Sakarya - Karabük

Sakarya - Karabük Otobüs Seferleri

Sakarya Karabük Otobüs Bileti

Sakarya’dan Karabük’e yolculuk oldukça kısa sürüyor. 3 – 3,5 saati bulan bir sürede Karabük’e otobüs yolculuğu yapabilirsiniz. Sakarya’ya 264 km mesafede bulunan Karabük’e, sefer düzenleyen otobüsler ile gidebilirsiniz. Bu otobüsler arasında Metro Turizm ve Safran Turizm bulunuyor. Bu firmalar ile yapacağınız otobüs yolculuklarında Bolu – Gerede güzergahı üzerinden giderek Karabük’e varabilirsiniz.

Sakarya otobüs terminali, ülkemizin en modern yapıya sahip otogarlarından biridir. Otobüsünüzün kalkmasını beklerken vaktinizi değerlendirebileceğiniz birçok alanı bulunmaktadır. Otobüslerin içerisinde internet, rahat koltuk ve uydu yayını bulunan televizyon ile yolculuğunuz daha keyifli hale gelecektir.

Karabük’e yolu düşen herkesin görmeye gittiği Eğriova Gölet’i, doğayla iç içe olacağınız bir yerdir. Bu göl Yenice Ormanları içerisinde bulunuyor. Karabük’ün en güzel ilçelerinden biri olan Safranbolu’da bulunan İncekaya Kanyonu, turistlerin ilgi odağı olmuştur. Kanyonda bulunan terastan harika bir manzara seyredebilirsiniz. Aynı şekilde Şeker Kanyonu da Karabük’ün doğa harikalarından biridir. Karabük’ün gezilecek yerlerinin çoğu güzel ilçesi olan Safranbolu’da bulunuyor. Bunlardan biri de Yazıköy’dür. Alışveriş yapmak içinse Safranbolu Yemenciler Çarşısı tercih edilmektedir. Burada şehre özgü hediyelik eşyalar bulabilirsiniz. Şehrin tarihi yerlerinden Sipahioğlu Konağı, Mümtazlar Gezi Evi ve Saat Kulesini de görmeye gidebilirsiniz. Gezilecek yerlerin fazla olması nedeniyle vaktiniz kalırsa Çitdere Tabiat Koruma Alanı, Köprülü Mehmet Paşa Cami ve Yenice Ormanlarına da gidebilirsiniz.

Sakarya - Karabük Arası

En ucuz otobüs bileti 45 TL olup, bilet fiyatları 55 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 3 saat 10 dakikadır.

Günde ortalama 12 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Karabük Sakarya otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 


Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr