Samsun Eskişehir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Samsun Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 120 TL ve en pahalı 220 TL arasında değişen Samsun Eskişehir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Samsun Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Lüks Gümüşhane Turizm, Metro Turizm gelmektedir.

Samsun Eskişehir Otobüs Seferi Özet Bilgileri

En Hızlı Sefer9s 30d
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 2
En Ucuz Fiyat 120 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Lüks Gümüşhane

Samsun Eskişehir Otobüs Saatleri

19:00
SamsunEskişehir
2+1
220 TL
01:00
SAMSUNESKİŞEHİR
1+1
120 TL

Samsun

Samsun Samsun az bulutlu 7 ℃ havadurumu

Eskişehir

Eskişehir Eskişehir parçalı bulutlu 10 ℃ havadurumu

Samsun Eskişehir Rotası

Tarihi ve doğal güzellikleri ile ilgi çeken Samsun’dan, birçok müzeye ve parka ev sahipliği yapan Eskişehir’e gelmek isteyenler ulaşım aracı olarak otobüsleri tercih edebilirler. Yaklaşık 650 kilometreden oluşan Samsun - Eskişehir hattında hem yerel hem de ulusal firmalar hizmet vermekte ve yolculuk ortalama 10 saat sürmektedir. İzlenilen rota Çorum, Kırıkkale, Ankara şeklindedir.

Eskişehir’e gelenleri gezilip görülecek birçok yer beklemektedir. Bunlardan bazıları Porsuk Çayı ve Adalar Bölgesi, Odunpazarı Evleri, Seyit Battal Gazi Külliyesi, Küllüoba Höyüğü, Çağdaş Cam Sanatları Müzesi, Haller Gençlik Merkezi, Taşbaşı Çarşısı, Kurşunlu Camii ve Külliyesi, Sazova Parkı, Balmumu Müzesi ve Doktorlar Caddesi’dir. Eğer hava güzelse Porsuk Çayı’nda gondol sefası yapılmalı, Balmumu Müzesi’ndeki heykeller incelenmeli, Şelale Park’ta şehir manzarasına karşı bir çay içilmeli, Doktorlar Caddesi’nde yer alan mağazalardan alışveriş yapılmalı ve Odunpazarı Evleri’nin bol bol fotoğrafı çekilmelidir. Ayrıca çiğ börek yemeden ve lületaşından yapılmış ürünlerden satın almadan Samsun’a dönülmemelidir.

Samsun Eskişehir Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+1220 TL
Lüks Gümüşhane1+1120 TL

Samsun Eskişehir Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Samsun Eskişehir otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up