NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Sinop - İstanbul Otobüs Seferleri

Sinop İstanbul Otobüs Bileti

Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Sinop’tan, Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’a seyahat etmek isterseniz ortalama 11 saat sürmesi beklenen otobüs yolculuğunu tercih edebilirsiniz. Bu güzergahta hizmet veren bazı araçlarda koltuk arkası ekran ve rahat koltuk gibi özellikler bulunmaktadır. Eğer bu araçları tercih ederseniz yolculuğunuz daha konforlu geçebilir. Gün içerisinde genellikle birden fazla sefer bulunduğu için büyük ihtimalle bilet bulmakta problem yaşamazsınız. Bununla birlikte bayram gibi yoğun dönemlerde planınızı önceden yapmanızda fayda vardır.

Sinop'tan hareket eden araçlar Tosya - Gerede - Düzce yolunu takip ederek, yaklaşık 621 kilometrelik yolculuğun sonunda İstanbul'a varmaktadır.

İstanbul’da yaşayan bir Sinoplu iseniz muhtemelen birçok yeri görmüşsünüzdür. Ancak şehre ilk gelişiniz ise ya da daha önce pek fazla gezme imkanı bulamadıysanız size bazı tavsiyelerimiz olabilir. Kuruçeşme’de bulunan cafe ya da restoranlarda bir şeyler yiyebilir, Bağdat Caddesi ya da Nişantaşı’nda ki butiklerden alışveriş yapabilir, Eminönü’nden kalkan teknelerle boğaz turu yapabilir, denk gelirseniz açık hava konserlerine gidebilir, Emirgan Korusu’nda bol bol yürüyebilirsiniz. Ayrıca yakın çevrede bulunan Ağva, Sapanca, Kıyıköy gibi yerleri de görebilirsiniz.

Sinop - İstanbul Arası

En ucuz otobüs bileti 80 TL olup, bilet fiyatları 80 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 11 saat 30 dakikadır.

Günde ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, İstanbul Sinop otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr