NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > İstanbul Otobüs Bileti > Şırnak - İstanbul

Şırnak - İstanbul Otobüs Seferleri

Şırnak İstanbul Otobüs Bileti

Saraylara, müzelere, meşhur meydanlara ve caddelere, yemyeşil parklara, ormanlara, muhteşem manzaraya sahip sahil kıyılarına ev sahipliği yapan İstanbul haliyle hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgi odağı halindedir. Her sene milyonlarca kişi bu güzeller güzeli şehri görmeye gelmektedir. Bir de memleketinden buraya okumaya ya da çalışmaya gelen kişiler vardır. Yani İstanbul’a sürekli bir ziyaretçi akışı vardır ve bu nedenle de her gün sayısız otobüs, tren ve uçak buraya varmaktadır. Şırnak’tan da hem otobüs hem de uçakla ulaşım mümkündür. Eğer tercihiniz otobüsten yana olacaksa sizi Mardin, Şanlıurfa, Gaziantep, Osmaniye, Aksaray, Ankara, Sakarya, İzmit şeklinde ilerleyen bir güzergah beklemektedir. Yolculuk süresince birden fazla mola verilecek, bu molalarda bir şeyler yeme ve ihtiyaçlarınızı giderme şansınız olacaktır.

Özlem Cizre Nuh firması ile doğrudan İstanbul'a ulaşma imkanının bulunduğu bu güzergahtaki yolculuk 1651 kilometreden oluşup molalar ile birlikte yaklaşık 23 saat sürmektedir.

Peki, İstanbul’a vardığınızda sizi neler beklemektedir? Öncelikle Topkapı Sarayı, Sultanahmet Camii, Kız Kulesi, Ayasofya Müzesi, Yıldız Parkı gibi popüler yerler akla gelmektedir. Bununla birlikte zamanınız bolsa daha geniş bir gezi planı oluşturabilir ve Maçka Parkı, Heybeliada, Caddebostan Sahili, Kadıköy Çarşısı, Beylerbeyi Sarayı, Beykoz Korusu gibi yerleri de bu plana dahil edebilirsiniz. Ayrıca bol bol yürümeli, şehre özel lezzetleri tatmalı, martılara simit atmalı, sevdiklerinize ufak hediyeler satın almalısınız. 

Şırnak - İstanbul Arası

En ucuz otobüs bileti 130 TL olup, bilet fiyatları 130 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 23 saattir.

Günde ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, İstanbul Şırnak otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 


Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr