Şırnak Samsun Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Şırnak Samsun otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Şırnak Samsun otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Şırnak Samsun Rotası

Hem ekonomik açıdan hem de kültürel açıdan gelişmiş bir şehir olma özelliğini yıllardır sürdüren Samsun, Karadeniz’in başkenti olarak da tanımlanıyor. Şırnak’tan Samsun’a sefer düzenleyen otobüslerle keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Yaklaşık 16,5 saat süren, 986 km mesafesi bulunan Şırnak - Samsun seyahatiniz Mardin, Batman ve Tokat güzergahı üzerinden geçerek tamamlanmaktadır.

Karadeniz’in en büyük şehri Samsun’da turizm açısından gelişmiş gezilecek birçok yer bulunuyor. Tarihi ve doğal alanları ile dikkat çeken Samsun’da Atakum Sahili yaz aylarının vazgeçilmez yerlerinden biridir. Burada kafe ve restoranların yanı sıra denize girilecek birçok yer de bulunuyor. Bunlardan biri de Çatalcam plajıdır. Burası Samsun merkeze 20 km’lik bir mesafede bulunmaktadır.

Samsun’da bulunan Çakırlar Korusu, genellikle piknik yapmak için tercih edilmektedir. Bu koru zamanla düzenlenerek oldukça zengin bir yerleşim alanı haline gelmiştir.

Samsun’un en önemli değerlerinden biri de Kent Müzesidir. Burada şehrin tarihini yansıtan birçok eşya, resim ve belgeler bulunmaktadır.

Samsun’da kış aylarında en çok gidilen yerler arasında Ladik Akdağ Kayak Merkezi yer alıyor. Merkeze oldukça yakındır ve soğuk havalarda herkesin uğrak noktası haline gelmiştir.

Samsun’a geldiğinizde ayrıca Karadeniz yöresinin eşsiz lezzetlerinden pide ve balık çeşitlerini keşfetmeyi unutmayın.

Şırnak Samsun arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Şırnak Samsun arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up