NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Samsun Otobüs Bileti > Şırnak - Samsun

Şırnak - Samsun Otobüs Seferleri

Şırnak Samsun Otobüs Bileti

Hem ekonomik açıdan hem de kültürel açıdan gelişmiş bir şehir olma özelliğini yıllardır sürdüren Samsun, Karadeniz’in başkenti olarak da tanımlanıyor. Şırnak’tan Samsun’a sefer düzenleyen otobüslerle keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Yaklaşık 16,5 saat süren, 986 km mesafesi bulunan Şırnak - Samsun seyahatiniz Mardin, Batman ve Tokat güzergahı üzerinden geçerek tamamlanmaktadır.

Karadeniz’in en büyük şehri Samsun’da turizm açısından gelişmiş gezilecek birçok yer bulunuyor. Tarihi ve doğal alanları ile dikkat çeken Samsun’da Atakum Sahili yaz aylarının vazgeçilmez yerlerinden biridir. Burada kafe ve restoranların yanı sıra denize girilecek birçok yer de bulunuyor. Bunlardan biri de Çatalcam plajıdır. Burası Samsun merkeze 20 km’lik bir mesafede bulunmaktadır.

Samsun’da bulunan Çakırlar Korusu, genellikle piknik yapmak için tercih edilmektedir. Bu koru zamanla düzenlenerek oldukça zengin bir yerleşim alanı haline gelmiştir.

Samsun’un en önemli değerlerinden biri de Kent Müzesidir. Burada şehrin tarihini yansıtan birçok eşya, resim ve belgeler bulunmaktadır.

Samsun’da kış aylarında en çok gidilen yerler arasında Ladik Akdağ Kayak Merkezi yer alıyor. Merkeze oldukça yakındır ve soğuk havalarda herkesin uğrak noktası haline gelmiştir.

Samsun’a geldiğinizde ayrıca Karadeniz yöresinin eşsiz lezzetlerinden pide ve balık çeşitlerini keşfetmeyi unutmayın.

Şırnak - Samsun Arası

En ucuz otobüs bileti 100 TL olup, bilet fiyatları 100 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 16 saat 30 dakikadır.

Günde ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Samsun Şırnak otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr