NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Yalova - Denizli Otobüs Seferleri

Yalova Denizli Otobüs Bileti

Ülkemizin birçok il ve ilçesinden Denizli’ye otobüs seferleri düzenlenmektedir. Yalova’dan Denizli’ye gelmek isteyenler için de otobüslerle seyahat etmek mümkündür. Yalovalıların bir kısmı okumak, bir kısmı çalışmak, bir kısmı da yakınlarını ziyaret etmek amacıyla bu şehre gelmektedir. Bazıları ise Pamukkale Travertenleri’ni ve diğer popüler yerleri görmek ya da kaplıcalara gitmek için Denizli’ye yolculuk etmektedirler.

Şehre turistik amaçlı gelenlerin ilk olarak görmesi önerilen yer elbette Pamukkale Travertenleri’dir. Burada birkaç saat geçirdikten sonra, yakın çevrede yer alan antik havuz ve Hierapolis Antik Kenti de ziyaret edilebilir. Gezi listesine eklenebilecek diğer yerler ise Yeşildere Şelalesi, Akhan Kervansarayı, Servergazi Türbesi, Keloğlan Mağarası, Goncalı Kilisesi, Acıpayam Yazır Cami ve Tabea Antik Kenti’dir. Kaplıcalar için Denizli’ye gelenlere ise Çizmeli, Gölemezli, Sarayköy ve Kızıldere kaplıcaları önerilebilir.

Yalova - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 70 TL olup, bilet fiyatları 70 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 8 saattir.

Günde ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Yalova otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.
Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr