Yalova Samsun Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Yalova Samsun otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Yalova Samsun otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Yalova

Yalova Yalova kapalı 14 ℃ havadurumu

Samsun

Samsun Samsun kapalı 12 ℃ havadurumu

Yalova Samsun Rotası

Yalova otogarından ülkemizin bütün illerine seferler bulunmaktadır. 8 senedir yeni terminaliyle hizmet veren Yalova Otogarı, çeşitli firmalarla Samsun’a giden otobüslere de yer vermektedir. Yalova'dan Samsun’a otobüsle yaklaşık 11 – 12 saatte varabilirsiniz. Terminalden kalkan otobüs firmalarından biri olan Metro Turizm, 700 km’lik mesafeyi İzmit – Tosya – Osmancık güzergahı üzerinden giderek Samsun’a varmaktadır.

Metro Turizm’de yolculara koltuk arkası televizyonu ve müzik yayını gibi özellikler sunulmaktadır. Günün yarısı otobüste geçeceği için bu özellikler yolcular için büyük önem taşımaktadır. 12 saatlik bu seyahatin içerisinde çeşitli ikramlar ve belirli aralıklarda molalar bulunuyor.

Samsun gezinize tarihi geçmişiyle göz dolduran camilerinden başlayabilirsiniz. Birçok cami arasından Yalı Cami, Büyük Cami ve Kale Camisini listenize ekleyebilirsiniz. Daha sonra Amisos Tepesine çıkmayı düşünebilirsiniz. Teleferik yolculuğu ve yürüme mesafesi derken buraya varmak uzun sürebilir. Mesire alanlarında zaman geçirmek isterseniz Çakırlar Korusu ve Kocadağ Mesire Alanı en güzel doğa alanlarıdır. Buralar piknik yapmak için oldukça idealdir. Samsun’un müzeleri, şelaleleri ve anıtları herkes tarafından duyulmuş mekanlardır. Müzeleri için Arkeoloj ve Etnografya müzelerine gidebilirsiniz. Şelalelerinden ise Akalan ve Kabaceviz’i tercih edebilirsiniz. Ünlü anıtlarından ise İlk Adım Heykelini görüp fotoğrafını çekmek isteyebilirsiniz. Bu gibi değerler özellikle yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir. Samsun deyince akla gelen meşhur pideleri ise yenilmeden dönülmemesi gereken tatlardan biridir.

Yalova Samsun arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Yalova Samsun arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up