NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > İstanbul Otobüs Bileti > Yozgat - İstanbul

Yozgat - İstanbul Otobüs Seferleri

Yozgat İstanbul Otobüs Bileti

Hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisini çeken ve bu nedenle her sene milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilen bir şehirdir İstanbul. Yozgat’tan da birçok kişi yaşamak ya da gezmek için bu şehre gelmektedir. Eğer özel aracınızla seyahat etmeyecekseniz, kullanabileceğiniz ulaşım aracı otobüslerdir. Yozgat’ta 2015 itibariyle henüz havaalanı bulunmamaktadır ve hızlı trenin de 2018 senesinde hizmete başlayacağı düşünülmektedir. Bununla birlikte hem yerel hem de ulusal otobüs firmaları iki şehir arasında sefer düzenlemektedir ve bilet bulma konusunda herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Ancak yine de yoğun dönemlerde erken hareket etmenizde fayda vardır. Toplam seyahat süresi ortalama 10 saattir ve rahat koltuk, koltuk ekranı gibi özellikleri bulunduran araçları tercih etmeniz durumunda yolculuğunuz daha konforlu hale gelebilmektedir.

Yozgat'tan İstanbul'a sefer düzenleyen otobüsler genellikle Kırıkkale - Ankara - Bolu güzergahını takip ederek toplamda 662 kilometre yol katetmektedir.

Gezmek amaçlı İstanbul’a gelenleri sayısız güzellik beklemektedir. Ayrıca güzel vakit geçirebilmek için mutlaka çok büyük paralar harcamanız da gerekmemektedir. Evet burası pahalı bir şehirdir ama çok az nakitle de yapabileceğiniz birçok şey vardır. Boğaza karşı bir banka oturup çekirdek yemek, vapurda simit çay keyfi yapmak, şehir tiyatrolarında ki oyunlara gitmek, kahvenizi elinize alıp parklarda uzun yürüyüşler yapmak, Eminönü’nden hareket eden boğaz turlarına katılmak, semt pazarlarından alışveriş yapmak, sahaflara gidip kitapları incelemek ve ilginizi çekenleri satın almak ucuza yapabileceğiniz aktivitelerden bazılarıdır.

Yozgat - İstanbul Arası

En ucuz otobüs bileti 60 TL olup, bilet fiyatları 80 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 9 saattir.

Günde ortalama 15 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, İstanbul Yozgat otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 


Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr