NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > İstanbul Otobüs Bileti > Zonguldak - İstanbul

Zonguldak - İstanbul Otobüs Seferleri

Zonguldak İstanbul Otobüs Bileti

Plajların, tarihi yerlerin ve doğal güzelliklerin yer aldığı Zonguldak’tan; müzelere, saraylara, parklara, ormanlara, meşhur caddelere, camilere, kiliselere ev sahipliği yapan İstanbul’a seyahat etmek için otobüs yolculuğunu tercih edebilirsiniz. Yolculuğun ortalama 5 - 6 saat sürmesi ve gün içerisinde çeşitli firmalara ait birçok seferin bulunması bu ulaşım tipini cazip hale getirmektedir.

Zonguldak otogarından kalkış yapan araçlar Kozlu - Ereğli - Alaplı yolunu takip ederek Düzce'ye çıkmakta oradan da İstanbul'a doğru ilerlemektedir. İki nokta arasındaki mesafe yaklaşık 328 kilometredir.

Birçok Zonguldaklı İstanbul’da yaşamakta, bu nedenle de sık sık iki şehir arasında yolculuk etmektedir. Özellikle bayram dönemlerinde, yaz aylarında ve yarıyıl tatilinde yoğunlukta artışlar yaşanmaktadır. Eğer böyle zamanlarda seyahat edecekseniz planınızı erkenden yapmanızda fayda vardır. Eğer İstanbul’da yaşamıyor sadece birkaç gün kalmayı planlıyorsanız tavsiyelerimizi dikkate alabilirsiniz. Oldukça büyük bir şehir olması ve trafik sıkıntısı yaşanması nedeniyle iyi bir plan yapmanızı öneririz. Böylece daha kısa zamanda daha fazla yeri görmeniz mümkündür. Ayrıca birbirine yakın olan yerleri aynı güne sığdırarak ve vapur, metro, tramvay gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak da zamandan kazanabilirsiniz. Görmeniz gereken yerlerin başında ise Sultanahmet civarındaki tarihi yerler, İstiklal Caddesi, Nişantaşı, Karaköy sokakları, boğaz kıyısındaki semtler ve yemyeşil parklar gelmektedir. 

Zonguldak - İstanbul Arası

En ucuz otobüs bileti 60 TL olup, bilet fiyatları 60 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 7 saattir.

Günde ortalama 7 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, İstanbul Zonguldak otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr