Zonguldak Samsun Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Zonguldak Samsun otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 120 TL ve en pahalı 120 TL arasında değişen Zonguldak Samsun otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Zonguldak Samsun otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Kanberoğlu Turizm, Metro Turizm gelmektedir.

Zonguldak Samsun Otobüs Seferi Özet Bilgileri

En Hızlı Sefer9s
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 2
En Ucuz Fiyat 120 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Kanberoğlu Turizm

Zonguldak Samsun Otobüs Saatleri

18:00
ZONGULDAKSAMSUN
2+1
120 TL
10:00
ZONGULDAKSAMSUN
2+1
120 TL
18:00
ZONGULDAKSAMSUN
2+1
120 TL
18:00
ZonguldakSamsun
2+1
120 TL
18:00
ZONGULDAKSAMSUN
2+1
120 TL
16:00
ZONGULDAKSAMSUN
2+1
120 TL

Zonguldak

Zonguldak Zonguldak kapalı 10 ℃ havadurumu

Samsun

Samsun Samsun orta şiddetli yağmur 14 ℃ havadurumu

Zonguldak Samsun Rotası

Karadeniz Sahiline yakın bir konuma sahip olan Zonguldak Otogarı, Samsun için hareket eden birçok otobüse terminalinde yer veriyor. Metro Turizm ve Kanberoğlu Turizm yola çıkan otobüs firmaları arasındadır. Samsun, Zonguldak’a 530 km’lik bir mesafede bulunuyor. Otobüs yolculuğu yaklaşık 10 – 10,5 saat kadar sürüyor.

Otobüsler genellikle Bartın – Karabük – Kastamonu güzergahı üzerinden giderek varış noktası olan Samsun’a ulaşmaktadır. 10 saati geçen bu Zonguldak - Samsun otobüs seyahatlerinde Metro Turizm ile yolculuk yapıyorsanız çoğunlula koltuk arkası televizyon özelliğini bulabilirsiniz. Kanberoğlu Turizmde ise uydu tv ve internet, yolculara sunulan özellikler arasında yer almaktadır.

Samsun’un turizm açısından büyük önem taşıyan Meşe Kültür Tesisleri, hem Karadeniz mutfağının meşhur lezzetlerini yiyebileceğiniz hem de manzaranın tadını çıkarabileceğiniz harika bir mekandır. Şehre güzellik katan Bandırma Vapuru, çok önemli bir müzedir. İçerisinde Atatürk’e ve o döneme ait eserler sergileniyor. Şehrin çarşıları oldukça kalabalıktır. Yabancılar Çarşısı ve Mecidiye Çarşısı alışveriş için en çok tercih edilen mekanlar arasındadır. Samsun’da Mater Dolorosa Kilisesi de görülmeyi hak ediyor. Kilisenin mimarisi oldukça eski ve etkileyicidir. Aynı zamanda hala kilise olarak hizmet vermektedir. Samsun’un doğal güzellikleri arasında bulunan Kuş Cenneti ve Sevgi Gölü de mutlaka görülmelidir. Özellikle fotoğraf çekmeyi seven herkesin ilgi gösterdiği alanlardır. Samsun’a gelip de ne yemeliyim diye düşünüyorsanız farklı birçok malzemeden yapılan pideleri tavsiye edilir.

Zonguldak Samsun Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Kanberoğlu Turizm2+1120 TL
Metro Turizm2+1120 TL

Zonguldak Samsun Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Zonguldak Samsun otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up