NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Samsun Otobüs Bileti > Zonguldak - Samsun

Zonguldak - Samsun Otobüs Seferleri

Zonguldak Samsun Otobüs Bileti

Karadeniz Sahiline yakın bir konuma sahip olan Zonguldak Otogarı, Samsun için hareket eden birçok otobüse terminalinde yer veriyor. Metro Turizm ve Kanberoğlu Turizm yola çıkan otobüs firmaları arasındadır. Samsun, Zonguldak’a 530 km’lik bir mesafede bulunuyor. Otobüs yolculuğu yaklaşık 10 – 10,5 saat kadar sürüyor.

Otobüsler genellikle Bartın – Karabük – Kastamonu güzergahı üzerinden giderek varış noktası olan Samsun’a ulaşmaktadır. 10 saati geçen bu Zonguldak - Samsun otobüs seyahatlerinde Metro Turizm ile yolculuk yapıyorsanız çoğunlula koltuk arkası televizyon özelliğini bulabilirsiniz. Kanberoğlu Turizmde ise uydu tv ve internet, yolculara sunulan özellikler arasında yer almaktadır.

Samsun’un turizm açısından büyük önem taşıyan Meşe Kültür Tesisleri, hem Karadeniz mutfağının meşhur lezzetlerini yiyebileceğiniz hem de manzaranın tadını çıkarabileceğiniz harika bir mekandır. Şehre güzellik katan Bandırma Vapuru, çok önemli bir müzedir. İçerisinde Atatürk’e ve o döneme ait eserler sergileniyor. Şehrin çarşıları oldukça kalabalıktır. Yabancılar Çarşısı ve Mecidiye Çarşısı alışveriş için en çok tercih edilen mekanlar arasındadır. Samsun’da Mater Dolorosa Kilisesi de görülmeyi hak ediyor. Kilisenin mimarisi oldukça eski ve etkileyicidir. Aynı zamanda hala kilise olarak hizmet vermektedir. Samsun’un doğal güzellikleri arasında bulunan Kuş Cenneti ve Sevgi Gölü de mutlaka görülmelidir. Özellikle fotoğraf çekmeyi seven herkesin ilgi gösterdiği alanlardır. Samsun’a gelip de ne yemeliyim diye düşünüyorsanız farklı birçok malzemeden yapılan pideleri tavsiye edilir.

Zonguldak - Samsun Arası

En ucuz otobüs bileti 65 TL olup, bilet fiyatları 70 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 8 saattir.

Günde ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Samsun Zonguldak otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr