NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Denizli Otobüs Bileti > Antalya - Denizli

Antalya - Denizli Otobüs Seferleri

Antalya Denizli Otobüs Bileti

Sayısız tatil köyüne ve otele ev sahipliği yapan Antalya’dan, horozuyla meşhur olan Denizli’ye gelmek isteyenler otobüsleri kullanabilirler. İki şehir arasında sefer düzenleyen firmalardan bazıları Balıkesir Uludağ, Isparta Petrol ve Çanakkale Truva Turizm’dir. Antalya Denizli arası otobüs ile yolculuk süresi ortalama 3,5 saat olup araçların çoğunda koltuk ekranı, TV, internet, müzik yayını, kulaklık gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmaktadır. Zaten pek uzun sayılmayan seyahat bu gibi özellikler sayesinde daha keyifli geçmektedir. Antalya Kepez otogarından yola çıkan otobüsler E87 yolunu kullanmakta ve yaklaşık 217 km'nin sonunda Denizli'ye ulaşmaktadır.

Peki, Denizli’ye gelecekler hangi lezzetleri tatmalı ve nereleri ziyaret etmelidirler? Bazlama, tandır kebabı ve Hacı Şerif’in irmik helvası tadılabilecek lezzetlerden bazılarıdır. Gezilip görülebilecek yerler arasında ise Honaz Dağı Milli Parkı, Sarayköy Kaplıcaları, Ağlayan Kaya Şelalesi, Keloğlan Mağarası, Goncalı Kilisesi, Tripolis Antik Kenti, Boğaziçi Cami ve Kızıldere Kaplıcası sayılabilir. Dönmeden önce ise hem kendinize hem de sevdiklerinize Babadağlılar Çarşısı’ndan yöresel hediyelikler satın alabilirsiniz. Eğer Buldan ilçesine gitme imkanınız olursa burada da çeşitli el işi ürünler bulabilirsiniz.

Antalya - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 35 TL olup, bilet fiyatları 41 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 3 saat 30 dakikadır.

Günde ortalama 13 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Antalya otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr