Antalya Eskişehir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Antalya Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 135 TL ve en pahalı 160 TL arasında değişen Antalya Eskişehir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Antalya Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Güney Akdeniz, Metro Turizm gelmektedir.

Antalya Eskişehir Otobüs Seferi Özet Bilgileri

En Hızlı Sefer6s
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 2
En Ucuz Fiyat 135 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Güney Akdeniz Seyahat

Antalya Eskişehir Otobüs Saatleri

23:59
AntalyaEskişehir
2+1
160 TL
22:00
AntalyaEskişehir
1+1
135 TL

Antalya

Antalya Antalya açık 18 ℃ havadurumu

Eskişehir

Eskişehir Eskişehir parçalı bulutlu 10 ℃ havadurumu

Antalya Eskişehir Rotası

Sayısız otel ve tatil köyüne ev sahipliği yapan Antalya’dan, genç nüfusu ve hareketli yapısıyla dikkat çeken Eskişehir’e ulaşmak için otobüs seferleri tercih edilebilir. Yolculuk ortalama 6,5 saat sürmekte ve araçların çoğunda koltuk ekranı, TV, kulaklık, internet ve rahat koltuk özelliklerinden en az birkaç tanesi bulunmaktadır. Yolcular bu sayede bir şeylerle oyalanmakta ve pek fazla sıkılmamaktadır. Antalya Eskişehir arası mesafe yaklaşık 420 kilometre olup otobüsler Afyon üzerinden yolcuğu tamamlamaktadır.

Varış noktasına ulaşan kişiler kalacakları yere gidip biraz dinlendikten sonra şehri keşfetmeye başlayabilirler. Sadece hafta sonu için gelenlerin planlı hareket etmesinde fayda vardır. Aksi takdirde birçok önemli noktayı göremeden şehri terk etmek zorunda kalabilirler. Gezilebilecek yerlerin başında Porsuk Çayı ve Adalar Bölgesi, Odunpazarı Evleri, Eğitim Karikatürleri Müzesi, Şelale Park, Solonun Mezarı, Kurşunlu Camii ve Külliyesi, Taşbaşı Çarşısı ve Yunus Emre Müzesi gelmektedir. Ayrıca lületaşından yapılmış hediyelik eşyalardan satın almadan ve çiğ börek yemeden geri dönülmemelidir. Tadılabilecek diğer lezzetler ise Balaban köfte, çakmak dolması ve mercimekli mantıdır.

Antalya Eskişehir Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+1160 TL
Güney Akdeniz Seyahat1+1135 TL

Antalya Eskişehir Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Antalya Eskişehir otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up