NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Denizli Otobüs Bileti > Balıkesir - Denizli

Balıkesir - Denizli Otobüs Seferleri

Balıkesir Denizli Otobüs Bileti

Balıkesir’den Denizli’ye gelmek isteyenler için gün içerisinde en az 5-6 adet sefer seçeneği bulunmaktadır. Bu araçların hemen hemen hepsi Çan, Erdek ve İstanbul gibi yerlerden kalkmakta ve Balıkesir’den de yolcu almaktadır. Balıkesir’den itibaren izlenilen güzergah ise genellikle Akhisar, Manisa, İzmir, Aydın, Nazilli şeklindedir. Bununla birlikte bazı firmalara ait araçlar ise Manisa, Turgutlu, Salihli, Alaşehir, Sarıgöl, Buldan, Sarayköy güzergahını takip etmektedir. Otobüslerin çoğunda koltuk ekranı, internet, TV gibi özelliklerden en az birkaç tanesi mevcuttur. Böylelikle yolcular bir şeyler seyredebilmekte ya da internette gezinebilmektedir. Bilet satın alınabilecek firmalardan bazıları ise Alaşehir Sarıkız Turizm ve Balıkesir Uludağ’dır.

Balıkesir Denizli arası karayolu mesafesi yaklaşık 283 km'dir.

Denizli denilince ilk akla gelen şeylerden bazıları Pamukkale Travertenleri, horozu, Zafer gazozları ve el dokuması ürünleridir. Bu şehirde ilk görmeniz gereken yerlerin başında elbette travertenler gelmektedir. Ayrıca buraya kadar gelmişken antik havuzu da görmeniz, dilerseniz ve hava müsaitse içerisinde yüzmeniz ya da en azından kenarında yer alan masalarda oturup bir şeyler içmeniz tavsiye edilmektedir. Eğer yeterli vaktiniz varsa Hierapolis Antik Kenti, Pamukkale Arkeoloji Müzesi, Kaklık Mağarası ve Kartal Gölü gibi yerleri de ziyaret edebilirsiniz. 

Balıkesir - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 40 TL olup, bilet fiyatları 48 TL'ye kadar yükselmektedir.

Günde ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Balıkesir otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr