NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > İstanbul Otobüs Bileti > Batman - İstanbul

Batman - İstanbul Otobüs Seferleri

Batman İstanbul Otobüs Bileti

Neredeyse 24 saat hareketli olan, hem gündüz hem de gece yapılacak onlarca şeyin sayılabileceği İstanbul’a ulaşmak için otobüs yolculuğunu tercih edebilirsiniz. Batman’dan yola çıktığınızda önünüzde yaklaşık 22 saatlik bir yol olacaktır ve seyahat süresince birkaç kez mola verilecektir. Bu molalar esnasında yemek yiyebilir ve kişisel ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Bilet alabileceğiniz firmalardan bazıları Lüks Batman Seyahat, Metro Turizm ve Lider Siirt Turizm’dir.

Batman'dan İstanbul'a giden otobüsler Gaziantep - Adana - Aksaray - Ankara şeklinde ilerleyen güzergahı takip ederek toplamda 1545 kilometrelik yol yapmaktadır.

Peki, İstanbul’a kadar gelmişken nereleri görmelisiniz? Bu konuda size birkaç önerimiz olacak. Eminönü’nde koskoca bir gününüzü geçirebilir, hem kendinize hem de sevdiklerinize çeşitli ürünler satın alabilirsiniz. Ayrıca yakın çevrede yer alan Kapalıçarşı’ya gidip buradaki kuyumcuları gezebilir ve ara sokaklarında ki cafelerden bir tanesinde kahve molası verebilirsiniz. Eğer vaktiniz kalırsa Çemberlitaş ve Sultanahmet civarındaki önemli yerleri de görebilirsiniz. Bir gününüzü de adalara ayırabilir, sabahın erken saatlerinde vapura atlayıp dilediğiniz bir adaya gidebilir ve vapurda martılara simit atabilirsiniz. Kalan günlerde ise Cihangir, Karaköy, Galata, Nişantaşı, Kadıköy gibi yerlerde vakit geçirebilirsiniz. 

Batman - İstanbul Arası

En ucuz otobüs bileti 120 TL olup, bilet fiyatları 120 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 23 saattir.

Günde ortalama 7 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, İstanbul Batman otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 


Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr