Bilecik İstanbul Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Bilecik İstanbul otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Bilecik İstanbul otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Bilecik

Bilecik Bilecik açık 2 ℃ havadurumu

İstanbul

İstanbul İstanbul parçalı bulutlu 11 ℃ havadurumu

Bilecik İstanbul Rotası

Çok sayıda müzeye, parklara, tarihi çarşılara, ünlü caddelere ve meydanlara ev sahipliği yapan İstanbul’a ulaşmak oldukça kolaydır. Yol durumuna, hava şartlarına ve tercih edeceğiniz firmaya bağlı olarak 3-5 saat arasında değişen bir otobüs yolculuğunun ardından şehre varırsınız. İki şehir arasında en fazla sefer düzenleyen firmalardan bir tanesi İsmail Ayaz’dır ve genellikle Sakarya, İzmit şeklinde ilerleyen güzergahı tercih eder. İki şehir arasında hizmet veren diğer şirketler de, genellikle, yaklaşık 245 kilometre olan bu yolu kullanmaktadır.

Seyahatiniz çok da uzun sürmeyeceği için İstanbul’a varır varmaz gezinmeye başlayabilirsiniz. Gezilecek birçok yer ve yapılacak onlarca şey olduğu için planlı hareket etmenizde fayda vardır. Yakın mesafedeki yerleri aynı güne sığdırarak ve trafiği göz önünde bulundurup hareket ederek daha fazla yeri görmeniz mümkündür. Eğer 2-3 günlük bir gezi ise bir gün müzeleri ve sarayları gezebilir, diğer gün boğaz kıyısında zaman geçirebilir, son günü de alışverişe ayırabilirsiniz.

Bilecik İstanbul arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Bilecik İstanbul arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up