Bitlis İstanbul Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Bitlis İstanbul otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Bitlis İstanbul otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Bitlis

Bitlis Bitlis açık 16 ℃ havadurumu

İstanbul

İstanbul İstanbul parçalı az bulutlu 22 ℃ havadurumu

Bitlis İstanbul Rotası

Çarşılarıyla, pazarlarıyla, tarihi mekanlarıyla, sahil kenarında yer alan mekanlarıyla, farklı lezzetleri tadabileceğiniz restoranlarıyla meşhur olan İstanbul’a her sene milyonlarca yerli ve yabancı turist gelmektedir. Gelenlerin büyük çoğunluğu ise bu şehirden memnun ayrılmaktadır. Her zevke hitap edecek bir şeylerin bulunması İstanbul’u daha da cazip hale getirmektedir. Bitlis’ten buraya gelmek isteyenler otobüs yolculuğunu tercih edebilirler. Yaklaşık 1540 kilometre olan yolu firmalar ortalama 23 saatte tamamlamaktadır. Seçilen firmaya, yol durumuna ve hava şartlarına bağlı olarak bu süre kısalabilmekte ya da uzayabilmektedir. İki şehir arasında hizmet veren şirketlerden bazıları Vangölü Turizm, Best Van ve Vanyolu Seyahat’tir.

Eğer şehri keşfetmek amacıyla yola koyulacaksanız bahar aylarında gelmenizi tavsiye ederiz. Bu dönemde hava büyük ihtimalle ne çok sıcak, ne de çok soğuk olacağı için daha rahat gezebilirsiniz. Elbette İstanbul’un havasının değişken olabileceğini de aklınızdan çıkarmamalısınız. Bazen yaz aylarında bile soğuk olabilirken, kış aylarında ise güneşli günlere rastlanabilmektedir. Yani bahar aylarında da beklediğiniz hava ile karşılaşmayabilirsiniz. Şehirde gezilmesi gereken yerlerin başında ise müze ve saraylar, camiler, alışveriş yapabileceğiniz caddeler, parklar gelmektedir.

Bitlis İstanbul arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Bitlis İstanbul arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up