Bitlis Samsun Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Bitlis Samsun otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 100 TL ve en pahalı 100 TL arasında değişen Bitlis Samsun otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Bitlis Samsun otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Tokat Yıldızı, Vangölü Turizm gelmektedir.

Bitlis

Bitlis Bitlis az bulutlu 21 ℃ havadurumu

Samsun

Samsun Samsun az bulutlu 20 ℃ havadurumu
10:00
BİTLİSSAMSUN
2+2
100 TL
09:30
BİTLİSSAMSUN
2+2
100 TL
10:00
BİTLİSSAMSUN
2+2
100 TL
09:30
BİTLİSSAMSUN
2+2
100 TL

Bitlis Samsun Rotası

Doğanın sesine kulak verebileceğiniz, tertemiz havası ve eşsiz yaylalarıyla ünlü kentimiz Samsun, görülmesi gereken tarihi yerleri ile insana tam anlamıyla zamanda yolculuk yaptırıyor. Erciş, Bayburt, Trabzon ve Ordu güzergahlarından geçerek gerçekleşen Samsun seyahati, Bitlis’ten yaklaşık 18 saat sürüyor. İki şehir arasında 819 km’lik bir mesafe bulunuyor.

Samsun’da harika bir kültür gezisi sizi bekliyor. Öncelikle Doğu Park’ta bulunan Bandırma Vapuru müzesine gitmelisiniz. Bu müze yaklaşık 10 yıldır Samsun’da bulunuyor.

Gezi turunuza tarih kokan mekanlardan devam edebilirsiniz. Gazi Müzesi, Atatürk’ün Samsun’a geldiği zaman kaldığı oteldir. İçerisinde ona ait birçok eşya bulunmaktadır. Ayrıca Arkeoloji ve Etnografya müzeleri de büyük ilgi gören müzelerdendir.

Avusturyalı bir heykeltıraşın yaptığı Atatürk Anıtı, Samsun’un en önemli değerlerinden biridir. Bu anıt şehrin sembolü olarak tanıtılıyor. Bir diğer önemli anıt ise İlk Adım heykelidir. Bu heykel Kurtuluş Mücadelesini temsil etmektedir.

Samsun’un Cumhuriyet Meydanı çok işlek bir alandır. Burada iş yerleri ve bankalar bulunmaktadır. Bu şehirde gezip görülecek mekanlar oldukça fazladır. Eğer vaktiniz çoksa Saat Kulesi, Mecidiye Çarşısı ve Büyük Cami’yi görmeden Samsun’dan ayrılmayın. Ayrıca Samsun’un lezzetli pidelerinden de yemenizi tavsiye ederiz.

Bitlis Samsun Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Tokat Yıldızı2+2100 TL
Vangölü Turizm2+2100 TL

Bitlis Samsun Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Bitlis Samsun otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

Bitlis Otogarları

Samsun Otogarları

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up