Kahramanmaraş Samsun Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Kahramanmaraş Samsun otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferlerimiz.

Kahramanmaraş

Kahramanmaraş Kahramanmaraş sisli 30 ℃ havadurumu

Samsun

Samsun Samsun parçalı bulutlu 23 ℃ havadurumu

Kahramanmaraş Samsun Rotası

Her mevsim ziyaret edilebilen güzellikteki Karadeniz şehri Samsun, Kahramanmaraş’a 629 km’lik bir mesafede yer almaktadır. Uçak yolculuğu ulaşım İstanbul aktarmalı olduğu için Samsun’a varış 5 saati buluyor. Otobüs ile yolculuk yaklaşık 11 - 12 saat sürmektedir. Ayrıca Maraş Samsun otobüs bileti fiyatları 50 - 60 TL arasında seyretmekte olup en ucuz ulaşım seçeneği olarak görülmektedir. Otobüsler genellikle Sivas – Amasya – Havza güzergahını takip ederek Samsun’a gitmektedir.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk Bulvarına yakın mesafede bulunan Kahramanmaraş otogarından kalkan otobüslerle Samsun’a gidebilirsiniz. Samsun için sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında Metro Turizm, Süha Turizm ve Şanlıurfa Astor Turizm yer almaktadır. Bu otobüslerde televizyon ve müzik yayını gibi özellikler de bulunmaktadır.

Samsun’un Tekkeköy yakınlarında bulunan Tekkeköy mağaraları oldukça meşhurdur. Bu mağaraların geçmişi seneler öncesine dayanmaktadır. Şehrin en ünlü camilerinden biri olan Büyük Cami, şehirde ünlü bir konuma sahiptir. Bu caminin diğer adı Valide Camidir. Samsun’da doğanın eşsiz güzelliklerini hissedebileceğiniz birçok yer bulunsa da Kuş Cenneti herkesin favorisidir. Kızılırmak Deltası da denilen bu yerde keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Batıpark’tan teleferiğe binerek Amisos Tepesine gidebilirsiniz. Burası oldukça yüksek bir tepedir ve en güzel manzara buradan görülmektedir. Samsun’un coğrafi olarak en gözde mekanlarından biri olan Ladik Gölü, birçok sporun yapıldığı bir alandır. Şehrin görülecek birçok şelalesi de bulunuyor. Akalan Şelaleleri, Kabaceviz Şelaleleri ve Canik Gölalan Şelalesi bunlardan bazılarıdır. Samsun’un görülmesi gereken önemli müzeleri ise Gazi Müzesi, Arkeoloji ve Etnografya müzeleridir.

Kahramanmaraş Otogarları

Samsun Otogarları

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up