Mardin Eskişehir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Mardin Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Mardin Eskişehir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Mardin

Mardin Mardin açık 18 ℃ havadurumu

Eskişehir

Eskişehir Eskişehir açık 12 ℃ havadurumu

Mardin Eskişehir Rotası

Tarihi Odunpazarı Evleri, Porsuk Çayı ve Sazova Parkı gibi yerleri ile meşhur olan Eskişehir’e Türkiye’nin birçok noktasından otobüslerle ulaşmak mümkündür. Mardin de bu noktalardan bir tanesidir ve buradan kalkan araçlar Şanlıurfa, Gaziantep, Osmaniye, Adana, Mersin, Aksaray, Ankara güzergahını takip ederek Eskişehir’e ulaşmaktadır. Araçların hemen hemen hepsinde koltuk ekranı,internet ve rahat koltuk bulunmakta; böylelikle seyahatler konforlu ve keyifli geçmektedir. Mardin Eskişehir arası mesafe yaklaşık 1.210 km olup, otobüs ile seyahatiniz yaklaşık 23 saatte tamamlanmaktadır.

Peki, Mardin’den yollara düşen kişileri neler beklemektedir? Eskişehir denildiğinde ilk akla gelen şeyler yemyeşil parklar, ilgi çekici müzeler ve tarihi yapılardır. Kısa sürede birçok yer görmek isteyenlerin iyi bir plan yapıp o plana göre hareket etmelerinde fayda vardır. Görülmeden dönülmemesi gereken yerler ise Sazova Parkı, Kurşunlu Camii ve Külliyesi, Odunpazarı Evleri, İki Eylül Caddesi, Kentpark, Balmumu Müzesi, Porsuk Çayı ve Adalar Bölgesi, Lületaşı Müzesi ve Alaaddin Camii’dir. Eğer vakit kalırsa Seyit Battal Gazi Külliyesi, Cumhuriyet Tarihi Müzesi, Hamamyolu Caddesi, Alemşah Kümbeti ve Midas Anıtı gibi yerler de ziyaret edilebilir.

Mardin Eskişehir arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Mardin Eskişehir arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up