Mardin Samsun Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Mardin Samsun otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferlerimiz.

Mardin

Mardin Mardin açık 11 ℃ havadurumu

Samsun

Samsun Samsun kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur 6 ℃ havadurumu

Mardin Samsun Rotası

Atatürk’ün şehri olmasıyla diğer birçok şehirden ayrı tutulan Samsun, tarihi değerleriyle özel bir yere sahiptir. Mardin’den başlayıp Samsun’da sona eren yolculuğunuz 913 km sürmektedir. Yapacağınız 16,5 saat’lik bu uzun yolculuk boyunca Batman, Malatya ve Amasya gibi güzergahları da görme şansınız bulunuyor. Özlem Cizre Nuh firmasının ulaşım hizmeti sağladığı Mardin Samsun arası otobüs biletlerine onlinebilet.com'dan rahatça ulaşabilirsiniz.

Samsun’da bulunan kaplıcalar ve hamamlar, şehrin en çok ziyaret edilen yerlerini oluşturuyor. Havza kaplıcaları, Samsun’un merkezinde bulunuyor. Meşhur hamamlar ise Büyük Hamam ve Maarif Hamamıdır.

Şehrin mağaraları oldukça ünlüdür. En fazla ilgi gösterilen mağaralardan biri olan Tekkeköy mağaraları, isminden de belli olacağı gibi Tekkeköy civarında bulunmaktadır.

Valide Cami olarak bilinen, asıl adı Büyük Cami olan Samsun’un en ünlü camisi de görülmeye değer eserlerden biridir. Aynı şekilde İsa Baba Türbesi de Türk askerlerin mezarlarının bulunmasıyla önemli bir yere sahiptir.

Samsun, müzeleri ve tarihi yapıların dışında doğal ortamlarıyla da ünlü bir şehirdir. Bunlardan biri olan Kızılırmak Deltası, en beğenilen doğal alanlardan biridir. Kuş cenneti olarak da anılan bu alanda çeşitli kuşları keşfedebilir, eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Samsun’da Karadeniz’in yöresel lezzetlerini mutlaka denemelisiniz. Balık ve pidesiyle meşhur bir şehir olan Samsun’da aynı zamanda mısır ekmeği ve karalahana dolması da öne çıkan lezzetlerden.

Mardin Otogarları

Samsun Otogarları

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up