Sakarya Eskişehir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Sakarya Eskişehir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Sakarya Eskişehir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Sakarya Eskişehir Rotası

Eskişehir denilince ilk akla gelen şeylerden bazıları Anadolu Üniversitesi, çiğ börek ve lületaşıdır. Bir de son yıllarda geçirdiği değişim ve gelişim! Birçok yeni müze açılmış, parklar yapılmış ve Porsuk Çayı ciddi bir bakım altına alınmıştır. Sonunda da ortaya Avrupa şehirlerini aratmayacak güzellikte bir yer çıkmıştır. Hem bu yönden bakıldığında, hem de ülkenin dört bir yanından buradaki üniversitelerde okumaya gelen öğrenciler düşünüldüğünde özellikle belirli dönemlerde Eskişehir’in neden bu kadar yoğun olduğu kolayca anlaşılabilir. Sakarya’dan da gerek okumak gerekse gezmek amacıyla yollara düşenler vardır ve bu kişiler genelde otobüslerle seyahat etmeyi tercih etmektedir. Sakarya Eskişehir arası toplam yolculuk süresi yaklaşık 3 saat olup; araçlar Bilecik, Bozüyük şeklinde ilerleyen ve yaklaşık 182 kilometre olan güzergahı takip etmektedir. Otobüslerin büyük çoğunluğunda internet ve koltuk ekranı bulunmakta; bu sayede yolcular bir şeyler seyredip, sosyal medyada gezinebilmektedir.

Eskişehir’e geliş amacı yeni bir yer keşfetmek olanları Balmumu Müzesi, Atlıhan El Sanatları Çarşısı, Şelale Park, Alaaddin Cami, Seyit Battal Gazi Külliyesi, Porsuk Çayı ve Adalar Bölgesi, Çağdaş Cam Sanatları Müzesi, Odunpazarı Evleri ve Midas Anıtı gibi yerler beklemektedir.

Eskişehir Otogarları

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up