NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Van - İstanbul Otobüs Seferleri

Van İstanbul Otobüs Bileti

Gölüyle, kedisiyle ve kahvaltısıyla meşhur olan Van’dan; sayısız güzelliğe ev sahipliği yapan İstanbul’a seyahat etmek isteyenleri birçok yerel otobüs firması ile Metro gibi ulusal firmalar beklemektedir. Bunlardan bir tanesini tercih edebilirsiniz, ancak bazı araçlarda rahat koltuk ve internet gibi özelliklerin olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız, donanımlı bir araç seçmeniz durumunda daha konforlu bir seyahat geçirmeniz mümkündür. Genellikle Bitlis, Bingöl, Elazığ, Malatya, Kayseri, Kırıkkale, Bolu, Düzce şeklinde ilerleyen güzergah kullanılmakta ve yolculuk süresince birkaç kez mola verilmektedir. Bu molalarda bir şeyler yenebilir, ihtiyaçlar giderilebilir ve yolculuğun kalan kısmında atıştıracak ürünler satın alınabilir.

Kayseri üzerinden gidilecek rota ile 1668 kilometrelik karayolculuğu yapılmakta ve otobüs ile yaklaşık 23 saat sürmektedir.

Varış noktasına ulaştığınızda taksilerle ya da servislerle kalacağınız yere gidebilirsiniz. Eğer akşam geç saatlerde şehre vardıysanız kalacağınız yere gidip güzel bir uyku çekebilir, sabah erkenden de yollara düşebilirsiniz. Deniz kenarında güzel bir mekanda kahvaltı ile güne başlayabilir, ardından o gün için planladığınız yerleri ziyaret edebilirsiniz. Söz konusu İstanbul olunca yapılacak çok şey vardır. Müze ve saraylara gidebilir, vapur sefası yapabilir, boğaz turlarına katılabilir, üstü açık turist otobüslerine binebilir, sayısız mağazanın yer aldığı caddelerde alışveriş yapabilir, şehre özgü lezzetleri deneyebilirsiniz.

Van - İstanbul Arası

En ucuz otobüs bileti 140 TL olup, bilet fiyatları 150 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 23 saattir.

Günde ortalama 11 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, İstanbul Van otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 


Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr