NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Kaş Otobüs Bileti

Kaş Otobüs Bileti

Kaş

Antalya’nın ilçelerinden birisi olan Kaş’a gitmek isterseniz otobüs biletini sitemizden satın alabilirsiniz. Kaş’a giden otobüs firmaları arasında karşılaştırma yaptıktan sonra size en uygun olan bileti seçebilirsiniz. Sitemizi kullanarak hem en ucuz seçenekleri yakalama fırsatı bulursunuz hem de birkaç dakika içerisinde, kolaylıkla ve güvenli bir şekilde işleminizi sonlandırabilirsiniz.

Kaş’a gitmeden önce ise sizin için hazırladığımız, Kaş hakkında çeşitli bilgileri bulabileceğiniz yazımıza göz atabilirsiniz.

Kaş Otogarı

Hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisini çeken Kaş’ın nüfusu özellikle yaz aylarında artmaktadır. Bu sebeple yaz aylarında Kaş Otogarı da oldukça yoğun olmaktadır. Birçok otobüs firması bu otogara sefer düzenlemektedir. Siz de Kaş’a yaz aylarında gidecekseniz otobüs biletinizi erkenden almanızda fayda vardır.


Telefon: 0242 836 37 44  -  0242 836 10 20  -  0242 836 30 33

Kaş Otobüs Firmaları

Yazıhane Telefon No

Batı Antalya Tur0242 836 36 77
Pamukkale0242 745 00 48
Fethiye Seyahat0242 836 36 77
Kamil Koç0242 836 30 40


Kaş’ta Yapılacaklar

Kaş denince ilk akla gelen şeylerden birisi tertemiz denizidir. Denize girebileceğiniz birçok yer vardır ve Kaş hem güzel plajları, hem doğası, hem de sakinliği ile tüm dünyanın dikkatini çeken bir yerdir.

Kaş’ta denize girebileceğiniz yerlerden birisi Kaputaş Plajı’dır. Kalkan bölgesinde bulunan bu plaja yaz boyunca binlerce kişi gelmektedir. Merdivenlerle ineceğiniz plajda büfe ya da cafe gibi yerler yoktur. Bu sebeple burada birkaç saat ya da daha uzun zaman geçirecekseniz yanınızda bir şeyler götürmenizde fayda vardır.

Kaş’ta denize girebileceğiniz diğer yerler Akçagerme Plajı, Küçük Çakıl Plajı, Patara Plajı ve Hidayetin Koyu’dur.

Ancak Kaş’ta denize girmenin dışında da yapılacak şeyler vardır. Bunlardan birisi Kaş’ta ve çevresinde yer alan tarihi yerleri gezmektir. Gezebileceğiniz tarihi yerlerden bazıları Antiphellos Antik Kenti, Kaş Antik Tiyatrosu, Phellos Antik Kenti, Trysa Antik Kenti, Aslanlı Lahit ve sadece tekne ile gidebileceğiniz Mavi Mağara’dır.

Kaş ve çevresinde gezebileceğiniz diğer yerler Gömbe Yaylası, Kekova Batık Şehri, Kıbrıs Kanyonu, Saklıkent Kanyonu ve Çukurbağ Yarımadası’dır.

Kaş’ta Ne Yenir?

Kaş’a gittiğinizde bol bol zeytinyağlı yemekler ve deniz ürünleri yemelisiniz.

Kaş’tan Ne Alınır?

Hediyelik eşyalar, kekik, adaçayı, pazarlardan taze meyve ve sebze gibi ürünler alabilirsiniz. 

Bunları Yapmadan Kaş’tan Dönme

Kaputaj plajında denize girmeden,

Tekne turlarına katılmadan,

Tarihi yerleri görmeden,

Pazarlarından taptaze ürünler satın almadan,

Zeytinyağlılardan ve çeşitli balıklardan yemeden,

…..Kaş’tan dönmeyin.

Kaş Koyları ve Plajları
Kaş'ta Gezilecek Yerler
Birbirinden güzel koyları ve antik kentleri ile Antalya'nın favori bölgesi..
Kaş'ta Gece Hayatı
Huzurun adresi Kaş'ta eğlencenin Top 10 adresi.
Kaş Popüler Rotalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr