Ardahan İzmir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Ardahan İzmir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 130 TL ve en pahalı 135 TL arasında değişen Ardahan İzmir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Ardahan İzmir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Esadaş gelmektedir.

Ardahan

Ardahan Ardahan açık 7 ℃ havadurumu

İzmir

İzmir İzmir açık 20 ℃ havadurumu
13:01
ARDAHANİZMİR
2+2
135 TL
13:01
ARDAHANİZMİR
2+2
135 TL
13:01
ARDAHANİZMİR
2+2
135 TL
13:01
ARDAHANİZMİR
2+2
135 TL
13:01
ARDAHANİZMİR
2+2
135 TL
13:00
ARDAHANİZMİR
2+2
130 TL
13:00
ARDAHANİZMİR
2+2
130 TL

Ardahan İzmir Rotası

Kordonuyla, saat kulesiyle, boyozuyla, gevreğiyle, çiğdemiyle güzeller güzeli bir şehirdir İzmir ve buraya gelmek için sayısız sebep vardır. Kimi üniversite kazanıp okumaya, kimi bir şirkette iş bulup çalışmaya, kimi ise tatil yapmaya gelir bu şehre. Ardahanlılar da yılın çeşitli dönemlerinde otobüse atlar ve Erzurum, Erzincan, Sivas, Yozgat, Kırıkkale, Ankara, Afyon, Uşak güzergahı üzerinden varış noktasına ulaşırlar. Böylece Ardahan İzmir arası yaklaşık 1.691 kilometre kadar karayolculuğu yapmanız gerekmektedir bu şekilde İzmir'e kadar olan seyahatiniz otobüs ile yaklaşık 23 saat sürecektir. Araçların çoğunda kulaklık, müzik yayını ve koltuk ekranı bulunması yolcuların seyahatleri süresince sıkılmamalarına yardımcı olur. Yolculuk süresince birkaç kez mola verilir ve bu molalar esnasında özel ihtiyaçlar giderilir, bir şeyler yenir.

İzmir’e geliş amacı yaz tatili yapmak olanlar için seçenek oldukça fazladır. Bunların arasında en popüler olanı Çeşme’dir ve Çeşme denildiğinde akla gelen yerlerden bazıları Ilıca Plajı, Alaçatı Rüzgar Değirmenleri, Boyalık Koyu ve Dalyan’dır. Ayrıca kumru ve damla sakızlı dondurma gibi lezzetleri denemeden, Aya Yorgi’deki beachlerde denize girmeden, Alaçatı pazarından alışveriş yapmadan buradan dönülmemelidir. Bir diğer alternatif ise Çeşme’ye göre daha sakin olan Karaburun’dur. Burada da masmavi bir deniz ve yemyeşil bir doğa sizleri beklemektedir. 

Ardahan İzmir Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Esadaş2+2135 TL

Ardahan İzmir Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Ardahan İzmir otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up