Eskişehir İstanbul Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Eskişehir İstanbul otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 150 TL ve en pahalı 161 TL arasında değişen Eskişehir İstanbul otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Eskişehir İstanbul otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Metro Turizm gelmektedir.

Eskişehir İstanbul Otobüs Seferi Özet Bilgileri

En Hızlı Sefer5s
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 1
En Ucuz Fiyat 150 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Metro Turizm

Eskişehir İstanbul Otobüs Saatleri

20:00
ESKİŞEHİRİSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
2+2
150 TL
12:00
ESKİŞEHİRİSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
2+2
150 TL
03:00
ESKİŞEHİRİSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
2+1
150 TL
18:00
ESKİŞEHİRİSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
2+1
150 TL
05:00
ESKİŞEHİRİSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
2+1
161 TL
14:30
ESKİŞEHİRİSTANBUL (ALİBEYKÖY)
2+1
150 TL
02:00
ESKİŞEHİRİSTANBUL (BAYRAMPAŞA)
2+1
150 TL

Eskişehir

Eskişehir Eskişehir parçalı bulutlu 10 ℃ havadurumu

İstanbul

İstanbul İstanbul kapalı 11 ℃ havadurumu

Eskişehir İstanbul Rotası

Son yıllarda daha fazla ilgi çeken ve bir öğrenci şehri olarak bilinen Eskişehir’den, her sene milyonlarca yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilen İstanbul’a ulaşmak için otobüs yolculuğunu tercih edebilirsiniz. Yaklaşık 325 kilometre olan mesafe ortalama 5-6 saat sürmektedir. Aynı yoldan özel aracınızla İstanbul’a ulaşmak isterseniz yolculuğunuz yaklaşık 4,5 saat sürecektir. Ancak bayramlarda ve özel günlerde, hem otobüs hem de özel araçla yapılan seyahatlerin süresinde değişiklikler yaşanabilmektedir. Otobüs ve özel araç dışındaki bir diğer alternatif ise trendir. Günün belirli saatlerinde iki şehir arasında sefer düzenleyen trenler bulunmaktadır.

Eğer Eskişehir’de okuyor ve ailenizi ziyaret için İstanbul’a geliyorsanız zaten bu güzel şehri yakından tanıyorsunuzdur. Ancak yolculuğunuz yeni bir şehri keşfetmek amaçlı ise o zaman size birkaç tavsiyemiz olabilir. Eminönü’nden kalkan motorlara binip boğaz turu yapmak, bu tur boyunca yakınından geçtiğiniz yalıları ve tarihi mekanları fotoğraflamak, ardından Mısır Çarşısı’nı ve Kapalı Çarşı’yı gezmek, İstiklal Caddesi’ni boylu boyunca yürümek, Salacak’a gidip Kız Kulesi’ne geçmek, Galata Kulesi’ne çıkmak, semt pazarlarından alışveriş yapmak ve Topkapı Müzesi, Dolmabahçe Sarayı gibi tarihi yerleri ziyaret etmek yapabileceğiniz şeylerden sadece birkaç tanesidir. Eğer planladığınız yerlerin hepsini görecek kadar zamanınız olmazsa üzülmeyin, bir cumartesi sabahı erkenden otobüse atlayıp öğle saatlerinde şehre varabilir ve gezinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Pazar akşam saatlerinde de evinize dönebilirsiniz.

Eskişehir İstanbul Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Metro Turizm2+2150 TL

Eskişehir İstanbul Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Eskişehir İstanbul otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up