Gaziantep Antalya Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Gaziantep Antalya otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 1.700 TL ve en pahalı 1.800 TL arasında değişen Gaziantep Antalya otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Gaziantep Antalya Otobüs Seferi Özet Bilgileri

Ortalama Sefer Süresi12s 48dk
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 34
En Ucuz Fiyat 1700 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Martur Turizm
En Çok Sefer Düzenleyen Firma Yeni Diyarbakır
Günlük Sefer Sayısı 38

Gaziantep Antalya Otobüs Saatleri

00:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
00:32
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
02:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
03:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
05:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.800 TL
09:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.800 TL
11:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.800 TL
12:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
15:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.800 TL
15:45
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
16:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
16:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
16:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
16:31
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
16:31
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
17:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.800 TL
17:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.800 TL
17:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
18:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
18:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
18:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
18:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.750 TL
18:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
18:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
18:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
18:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
18:33
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
18:35
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
18:45
Gaziantep → Antalya
2+1
1.800 TL
18:45
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
19:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
19:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.800 TL
19:15
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
19:15
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
19:25
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
19:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.800 TL
19:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.800 TL
19:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
19:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
19:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
19:45
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
20:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
20:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
20:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.800 TL
20:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
20:15
Gaziantep → Antalya
2+1
1.800 TL
20:27
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
20:29
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
20:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
20:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.800 TL
20:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
20:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
20:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
20:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
20:46
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
20:50
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
20:55
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
20:59
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
21:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
21:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
21:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
21:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
21:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
21:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
21:15
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
21:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
21:46
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
21:59
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
22:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
22:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
22:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.800 TL
22:22
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
22:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
22:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
22:30
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
22:32
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
22:45
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
22:55
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
22:57
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
23:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
23:00
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
23:02
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
23:15
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
23:15
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
23:44
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
23:45
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
23:55
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
23:58
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
23:58
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL
23:59
Gaziantep → Antalya
2+1
1.710 TL
23:59
Gaziantep → Antalya
2+1
1.700 TL

Gaziantep Antalya Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıOtobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Enver Geçgel Turizm1.710 TL513 saat 30 dakika
Yeni Diyarbakır Seyahat1.710 TL312 saat
Özlem Diyarbakır1.710 TL210 saat 50 dakika
Öz Diyarbakır Seyahat1.710 TL212 saat
Isparta Petrol Turizm1.700 TL213 saat 15 dakika
Ben Turizm1.800 TL214 saat
Metro Turizm1.800 TL213 saat 20 dakika
Star Diyarbakır1.710 TL213 saat
Diyarbakır Sur Seyahat1.700 TL110 saat 46 dakika
Yeşil Erciş Seyahat1.710 TL111 saat 55 dakika
Öz Erciş Seyahat1.710 TL111 saat 38 dakika
Vangölü Turizm1.700 TL111 saat 30 dakika
Muş Yolu Turizm1.710 TL113 saat 31 dakika
Star Batman1.700 TL112 saat
Cizre İtimat1.710 TL111 saat
Özlem Cizre Nuh1.710 TL113 saat 15 dakika
Has Diyarbakır Seyahat1.700 TL112 saat
Seç Turizm1.800 TL113 saat
Siirt Petrol1.710 TL113 saat 30 dakika
Siirt Kurtalan Ekspres1.700 TL111 saat 46 dakika
Has Lider Siirt Seyahat1.700 TL114 saat
Lüks Batman Seyahat1.710 TL113 saat 30 dakika
Çayırağası Vip1.800 TL114 saat
Midyat Güneydoğu Seyahat1.710 TL111 saat
Özlem Mardin Vif1.710 TL113 saat 13 dakika
Mardin Seyahat1.710 TL113 saat
Martur Turizm1.700 TL115 saat 15 dakika
Best Van Turizm1.710 TL111 saat 40 dakika

Gaziantep

Gaziantep Gaziantep parçalı bulutlu 32 ℃ havadurumu

Antalya

Antalya Antalya az bulutlu 28 ℃ havadurumu

Gaziantep Antalya Rotası

Birçok kişinin yaz tatilini geçirmek için tercih ettiği Antalya’ya ülkemizin çok sayıda noktasından otobüslerle ulaşım sağlanabilmektedir. Gaziantep’ten Antalya’ya otobüs bileti almak isteyen yolcular için ise alternatif firmalardan bazıları Şanlıurfa Astor, Özlem Diyarbakır, Lüks Batman Seyahat, Ben Turizm ve Yeni Diyarbakır Seyahat’tir. Araçların çoğunda koltuk ekranı, internet, rahat koltuk, TV gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmaktadır. Antep Antalya arası otobüs seferlerinde genellikle Adana - Anamur - Alanya şeklinde ilerleyen sahil güzergahı tercih edilmekte ve yaklaşık 770 kilometre mesafe katedilmektedir.

Söz konusu Antalya olduğunda akıllara birçok ilgi çekici yer gelmektedir. Bunlardan bazıları Adrasan Koyu, Kleopatra Plajı, Kurşunlu Şelalesi, Kaputaş Plajı ve Side Antik Kenti’dir.

Gaziantep Antalya Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

Otobüs FirmasıKoltuk TipiOtobüs Bileti Fiyatı
Martur Turizm2+11.700 TL
Has Lider Siirt Seyahat2+11.700 TL
Isparta Petrol Turizm2+11.700 TL
Star Batman2+11.700 TL
Şanlı As Urfa2+11.700 TL
Siirt Kurtalan Ekspres2+11.700 TL
Zümrüt Seyahat2+11.700 TL
Cizre Seyahat2+11.700 TL
Has Diyarbakır Seyahat2+11.700 TL
Yeni Erciş İtimat Seyahat2+11.700 TL
Vangölü Turizm2+11.700 TL
Diyarbakır Sur Seyahat2+11.700 TL
Best Van Turizm2+11.710 TL
Yeni Diyarbakır Seyahat2+11.710 TL
Star Diyarbakır2+11.710 TL
Midyat Güneydoğu Seyahat2+11.710 TL
Mardin Seyahat2+11.710 TL
Özlem Mardin Vif2+11.710 TL
Özlem Cizre Nuh2+11.710 TL
Lüks Batman Seyahat2+11.710 TL
Siirt Petrol2+11.710 TL
Özlem Diyarbakır2+11.710 TL
Öz Diyarbakır Seyahat2+11.710 TL
Cizre İtimat2+11.710 TL
Muş Yolu Turizm2+11.710 TL
Öz Erciş Seyahat2+11.710 TL
Yeşil Erciş Seyahat2+11.710 TL
As Amed Seyahat2+11.750 TL
Metro Turizm2+11.800 TL
Enver Geçgel Turizm2+11.800 TL
Ben Turizm2+11.800 TL
Çayırağası Vip2+11.800 TL
Öz Elazığlılar Seyahat2+11.800 TL
Seç Turizm2+11.800 TL

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up