Iğdır İzmir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Iğdır İzmir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 1.400 TL ve en pahalı 1.500 TL arasında değişen Iğdır İzmir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Iğdır İzmir Otobüs Seferi Özet Bilgileri

En Hızlı Sefer1 sa 30 dk
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 2
En Ucuz Fiyat 1400 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Bizim Iğdır Seyahat
En Çok Sefer Düzenleyen Firma Bizim Iğdır Seyahat
Günlük Sefer Sayısı 1

Iğdır İzmir Otobüs Saatleri

10:00
Iğdırİzmir
2+1
1.500 TL
10:30
Iğdırİzmir
2+1
1.400 TL

Iğdır İzmir Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıBilet FiyatlarıOtobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Bizim Iğdır Seyahat1.400 TL41 saat 30 dakika
Aras Seyahat1.500 TL42 saat

Iğdır

Iğdır Iğdır parçalı bulutlu 8 ℃ havadurumu

İzmir

İzmir İzmir açık 7 ℃ havadurumu

Iğdır İzmir Rotası

Türkiye gerek tarihi zenginlikler, gerekse doğal güzellikler bakımından zengin bir ülkedir. Ülkemizin farklı noktalarında, bambaşka gezi rotaları bulunmaktadır ve bu sayede de hem yerli hem de yabancı turistler yılın çeşitli dönemlerinde yollara düşmektedir. İzmir de turistlerin rağbet ettiği şehirlerimizden bir tanesidir ve buraya gelenlerin bir kısmı şehir merkezindeki popüler noktaları ziyaret etmekte, bir kısmı deniz kenarındaki ilçelerde yaz tatilini geçirmekte, geri kalanı da antik kentlere, tarihi yapılara ve müzelere ev sahipliği yapan yerlere yönelmektedir. Bir de bu Ege şehrine okumak, çalışmak ya da yakınlarını görmek için gelenler vardır. Iğdırlılar da bu nedenlerden herhangi bir tanesiyle yola çıkmakta ve genellikle otobüslerle varış noktasına ulaşmaktadır.

Iğdır’da havaalanı bulunmakta, ancak buradan İzmir’e direkt uçuş yer almamaktadır. Aktarmalı uçuşlar ise hem uzun sürmekte, hem de bilet fiyatları oldukça yüksek olabilmektedir. Bir de üzerine havaalanı stresi, rötarlar ve aktarılacak uçağı kaçırma ihtimali eklenince yolcular otobüsleri tercih etmektedir. Araçların kullandığı 2 güzergah vardır. Bunlardan bir tanesi Erzurum, Erzincan, Sivas, Yozgat, Kırıkkale, Ankara, Afyon, Uşak şeklinde; diğeri ise Erzurum, Erzincan, Sivas, Kayseri, Nevşehir, Aksaray, Konya, Uşak şeklinde ilerlemektedir. Her iki rota seçeneği de yaklaşık 1.755 kilometre sürecek olup otobüs seyahati ile ortalama 23 saat içerisinde İzmir'e ulaşılmaktadır. Iğdır ile İzmir arasında sefer düzenleyen Iğdırlı Turizm ve Metro Turizm'in seferlerini sorgulayabilir, en uygun otobüs biletini sitemiz aracılığı ile online olarak alabilirsiniz.

Gezi amaçlı İzmir’e gelenler şehir merkezinde bulunan Kordon Boyu, Konak Meydanı, Karşıyaka Sahili gibi popüler yerleri gördükten sonra eğer vakitleri kalırsa yakın çevrede yer alan ilçelere de günübirlik ya da birkaç gün konaklamalı geziler düzenleyebilirler. Bunun için şehrin çeşitli yerlerinden kalkan dolmuş, minibüs ve otobüsleri kullanabilir ya da araba kiralayabilirler. Görülmesi önerilen yerlerden bazıları Şirince, Bergama, Efes, Karaburun ve Urla’dır.

Iğdır İzmir arası sefer düzenleyen otobüs firmaları hangileridir?

Iğdır İzmir arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Iğdır İzmir arası otobüs ile seyahat ortalama 1 ile 2 saat arasında sürmektedir.

Iğdır İzmir Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

Otobüs FirmasıKoltuk TipiOtobüs Bileti Fiyatı
Bizim Iğdır Seyahat2+11.400 TL
Aras Seyahat2+11.500 TL

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up