Karaman İzmir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Karaman İzmir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 100 TL ve en pahalı 100 TL arasında değişen Karaman İzmir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Karaman İzmir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Kontur Turizm gelmektedir.

Karaman İzmir Otobüs Seferi Özet Bilgileri

En Hızlı Sefer9s
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 1
En Ucuz Fiyat 100 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Kontur Turizm

Karaman İzmir Otobüs Saatleri

21:00
KARAMANİZMİR
2+1
100 TL
18:00
KARAMANİZMİR
2+2
100 TL
04:15
KARAMANİZMİR
2+1
100 TL

Karaman

Karaman Karaman az bulutlu 19 ℃ havadurumu

İzmir

İzmir İzmir açık 20 ℃ havadurumu

Karaman İzmir Rotası

Ülkemizde yer alan hemen hemen her şehrin kendine has güzellikleri vardır. Bir tanesi her sene binlerce kişi tarafından ziyaret edilen kayak merkezi ile ön plana çıkarken; bir diğeri yaylalarıyla, şelaleleriyle ya da diğer doğa harikalarıyla ilgi çekmektedir. Bunun dışında masmavi denizi, ormanları, tarihi yapıları ve gölleri sayesinde ziyaretçi akınına uğrayan yerler vardır. İzmir de birçok güzelliğe sahip olan, kiminin denizi, kiminin antik şehirleri, kiminin ise doğal güzellikleri için tercih ettiği bir şehrimizdir. Karamanlılar da çeşitli nedenlerle bu Ege şehrini seyahat etmektedir. Ulaşım aracı olarak ise özel araçlar ya da otobüsler kullanılmaktadır. Karaman’da henüz bir havaalanı olmaması nedeniyle havayolu ile ulaşım henüz söz konusu değildir. Otobüs ile yolculuk edecekleri çoğunlukla Konya, Isparta, Denizli, Aydın şeklinde ilerleyen güzergah beklemektedir. Böylece Karaman'dan İzmir'e kadar yaklaşık 750 km yol katedilmekte olup seyahat süresi ortalama 12 saat olacaktır. Araçların hemen hemen hepsinde internet, kulaklık ve TV özellikleri bulunmaktadır.

Deniz ve güneş keyfi yapmak isteyenler Bornova’daki otogara varınca gerek buradan, gerekse şehrin çeşitli noktalarından kalkan araçlarla Çeşme, Karaburun, Urla gibi yerlere gitmektedir. Tarih severler ise genellikle Bergama ya da Efes Harabeleri’ne yönelmektedir. Vaktini il merkezinde geçirecekler ise Konak Meydanı’ndaki Saat Kulesi, buraya yürüyüş mesafesinde olan Kemeraltı Çarşısı ve Dario Moreno Sokağı gibi yerleri gezmektedir.

Karaman İzmir Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Kontur Turizm2+1100 TL

Karaman İzmir Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Karaman İzmir otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up