Kilis İzmir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Kilis İzmir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 120 TL ve en pahalı 120 TL arasında değişen Kilis İzmir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Kilis İzmir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Çayırağası gelmektedir.

16:30
KİLİSİZMİR
2+1
120 TL

Kilis İzmir Rotası

Türkiye gezilip görülecek yerler bakımından oldukça zengindir. Hemen hemen her şehirde ilgi çekici bir şeyler bulmak mümkündür. Bir yer masmavi denizi ve upuzun plajlarıyla, bir başka yer kayak merkezleriyle dikkat çekebilmektedir. İzmir ise hem doğal güzellikler, hem tarihi eserler ve müzeler, hem de tatil beldeleri ile ülke turizmine destek olmaktadır. Buraya gelenler için alternatif çoktur ve bu nedenle de yılın neredeyse her dönemi ziyaretçisi boldur bu şirin Ege şehrinin. Kilisliler de araçlarına ya da otobüslere atlayıp İzmir’e ulaşmaktadır. Seçimini otobüsten yana kullananların bilet alabileceği firmalardan bazıları Çayırağası Turizm ve Güney Lüks Adana Seyahat’tir. Araçlar çoğunlukla Osmaniye, Adana, Konya, Afyon, Uşak güzergahını izlemekte ve yaklaşık 1180 kilometrelik bir yolculuk sonrası varış noktasına ulaşmaktadır. Yolculuk süresince ise birkaç kez mola verilmektedir. Siz de onlinebilet.com üzerinden Kilis ile İzmir arasındaki otobüs seferlerini sorgulayabilir ve biletinizi kolayca satın alabilirsiniz.

İzmir’de ziyaretçileri birbirinden farklı güzellikler beklemektedir. Hem şehir merkezinde, hem de civar ilçelerde gezilip görülecek birçok yer bulunmaktadır. Teos Antik Kenti(Sığacık), Buharlı Lokomotifler Müzesi(Selçuk), Buca Göleti, St. John Kilisesi(Selçuk), Asklepion Antik Kenti(Bergama), Sandıkoğlu Konağı(Birgi) ve Foça Frigya Tepesi bu yerlerden sadece birkaç tanesidir. Dileyenler araç kiralayabilir, böylece daha kısa sürede daha fazla yer görebilirler.

Kilis İzmir Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Çayırağası Turizm2+1120 TL

Kilis İzmir Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Kilis İzmir otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up