Kırıkkale İstanbul Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Kırıkkale İstanbul otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Kırıkkale İstanbul otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Kırıkkale İstanbul Rotası

Türkiye’nin en kalabalık şehridir İstanbul ve her geçen gün de göç almaya devam etmektedir. Kimi çalışmak, kimi ise okumak için buraya gelmekte ve yıllar geçtikten sonra da genellikle buradan kopamamaktadır. Bir de memleketinde yaşamayı tercih eden ama yine de bu şehri merak eden ve gezip dolaşmak için buraya gelen kişiler vardır. Kırıkkale’den de birçok kişi bu amaçla ülkenin en hareketli şehrini ziyaret etmektedir. Henüz havaalanı olmayan ve dolayısıyla uçak seferleri bulunmayan bu İç Anadolu ilinden İstanbul’a ulaşmak için çeşitli firmalara ait otobüsler kullanılmaktadır. Yolculuk ise ortalama 8 saat sürmektedir.

Kırıkkale ile İstanbul arası yolcu taşımacılığı yapan firmalar genellikle Ankara - Bolu - Düzce yolunu takip ederek İstanbul'a ulaşmaktadır bu şekilde yolculuk mesafesi ise yaklaşık 525 kilometredir.

Eğer ilk gelişiniz ise Dolmabahçe Sarayı, İstiklal Caddesi, Sultanahmet Camii gibi en popüler yerleri gezmekle başlayabilirsiniz. Ancak daha önce birkaç kez geldiyseniz ve en popüler yerlerin çoğunu gördüyseniz sizin için farklı tavsiyelerimiz olacaktır. Çemberlitaş Hamamı’na gidebilir, Çukurcuma’da ki dükkanları gezebilir, Caddebostan Sahili’nde çimlerin üzerine yayılabilir, semt pazarlarından alışveriş yapabilir, Fener Rum Ortodoks Patrikanesi’ni görebilir, Kariye Müzesi’ni ziyaret edebilir, Eyüp Sultan Camii’ne gidebilir, Vefa’da meşhur bozanın tadına bakabilir, Çengelköy’de yer alan börekçiden sıcacık böreklerinizi alıp Çınaraltı Çay Bahçesi’nde kahvaltı edebilir, Kanlıca’da boğaza karşı pudra şekerli yoğurdunuzu kaşıklayabilirsiniz. 

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up