Niğde İzmir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Niğde İzmir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Niğde İzmir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Niğde İzmir Rotası

Ege Bölgesi’nde yer alan ve ülkemizin en çok ziyaretçi çeken şehirlerinden bir tanesi olan İzmir’e seyahat etmek isteyen Niğdeliler ağırlıklı olarak otobüs yolculuğunu tercih etmektedir. Henüz Niğde’de havaalanı bulunmaması nedeniyle zaten uçakla yolculuk etme şansı yoktur. Niğde’den yola çıkan otobüsler Afyon, Uşak, Salihli, Turgutlu güzergahını takip ederek varış noktasına ulaşmaktadır böylece Niğde ile İzmir arasında katedilecek karayolu mesafesi de yaklaşık 787 kilometre olacaktır. Yolculuk ortalama 12 saat sürmekte ve otobüslerin neredeyse tamamında internet, koltuk ekranı gibi özellikler bulunmaktadır.

İzmir’e ulaşan ziyaretçileri gezilecek onlarca yer ve tadılacak lezzetler beklemektedir. Bazı kişiler şehir merkezinde gezinmeyi tercih ederken, bazıları da civardaki yerlerde vakit geçirmektedir. Eğer kısa bir şehir merkezi turu sonrası en fazla birkaç saatlik mesafede yer alan yerleri keşfetmek isterseniz önerilerimizi dikkate alabilirsiniz. Sakin bir yer olması ile bilinen Seferihisar görülmesi gereken yerlerden bir tanesidir. Burada hem tarihi yerleri gezebilir, hem de plajlarında deniz ve güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Gezebileceğiniz diğer yerler ise sevimli evleri ve farklı şaraplarıyla bilinen Şirince, köftesi ile meşhur olan Tire, özellikle Eski kısmı ile beğenileri toplayan Foça, sakin bir tatil arayanların mekanı olan Karaburun ve hem doğal hem de tarihi güzellikleri ile ilgi çeken Dikili’dir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up