NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 
Online Bilet > Alanya Otobüs Bileti > Osmaniye - Alanya

Osmaniye - Alanya Otobüs Seferleri

Osmaniye Alanya Otobüs Bileti

Gaziantep ile Adana arasında kalan Osmaniye'den Antalya'ya bağlı Alanya beldesine ulaşmak istediğinizde özel aracınızla ulaşım imkanı dışında kullanabileceğiniz diğer alternatif otobüs yolculuğudur.

Otobüs firmaları Adana ve Mersin otogarlarına uğradıktan sonra Anamur sahil yolunu takip ederek Alanya'ya ulaşmaktadır. Takip edilen bu güzergah sonucunda 509 kilometrelik mesafe katedillmekte ve 9-10 saat süren bir yolculuk yapılmaktadır.

Osmaniye’den Alanya’ya otobüs yol güzergahı genellikle  Adana, Mersin şeklinde ilerlemektedir. Alanya’ya gelmek isteyenler için çok sayıda firma alternatifi bulunmakta ve bu durum da sefer sayılarına olumlu bir şekilde yansımaktadır. Gün içerisinde çok sayıda sefer imkanı bulunması yolcular için avantajlı bir durum olmakla birlikte yine de bilet alma işlemini mümkün olduğunca erken gerçekleştirmekte fayda vardır. Çünkü özellikle yoğun dönemlerde araçlar hızlı bir şekilde dolabilmektedir.

Alanya önde gelen tatil beldelerimizden bir tanesidir ve özellikle yaz aylarıyla birlikte hem yerli hem de yabancı turistlerin akınına uğramaktadır. Buraya gelecekler Alanya Kalesi, Damlataş Mağarası, Kleopatra Plajı ve Kızıl Kule gibi noktaları gezilip görülecek yerler listelerine ekleyebilirler.

Osmaniye - Alanya Arası

En ucuz otobüs bileti 45 TL olup, bilet fiyatları 80 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 9 saat 30 dakikadır.

Günde ortalama 17 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Alanya Osmaniye otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Alanya'da Ne, Nerede Yenir?
Alanya'nın En Beğenilen Lezzet Durakları...
Dim Çayı
Toroslardan doğan çay.
Damlataş Mağarası
Astım hastalarının hastanesi..
Alanya Kalesi
Gün batımını bir de Alanya Kalesi'nden izlemelisiniz.

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr