Osmaniye Alanya Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Osmaniye Alanya otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferlerimiz.

Osmaniye Alanya Rotası

Gaziantep ile Adana arasında kalan Osmaniye'den Antalya'ya bağlı Alanya beldesine ulaşmak istediğinizde özel aracınızla ulaşım imkanı dışında kullanabileceğiniz diğer alternatif otobüs yolculuğudur.

Otobüs firmaları Adana ve Mersin otogarlarına uğradıktan sonra Anamur sahil yolunu takip ederek Alanya'ya ulaşmaktadır. Takip edilen bu güzergah sonucunda 509 kilometrelik mesafe katedillmekte ve 9-10 saat süren bir yolculuk yapılmaktadır.

Osmaniye’den Alanya’ya otobüs yol güzergahı genellikle  Adana, Mersin şeklinde ilerlemektedir. Alanya’ya gelmek isteyenler için çok sayıda firma alternatifi bulunmakta ve bu durum da sefer sayılarına olumlu bir şekilde yansımaktadır. Gün içerisinde çok sayıda sefer imkanı bulunması yolcular için avantajlı bir durum olmakla birlikte yine de bilet alma işlemini mümkün olduğunca erken gerçekleştirmekte fayda vardır. Çünkü özellikle yoğun dönemlerde araçlar hızlı bir şekilde dolabilmektedir.

Alanya önde gelen tatil beldelerimizden bir tanesidir ve özellikle yaz aylarıyla birlikte hem yerli hem de yabancı turistlerin akınına uğramaktadır. Buraya gelecekler Alanya Kalesi, Damlataş Mağarası, Kleopatra Plajı ve Kızıl Kule gibi noktaları gezilip görülecek yerler listelerine ekleyebilirler.

Osmaniye Otogarları

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up