Trabzon İzmir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Trabzon İzmir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Trabzon İzmir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Trabzon

Trabzon Trabzon parçalı bulutlu 17 ℃ havadurumu

İzmir

İzmir İzmir açık 17 ℃ havadurumu

Trabzon İzmir Rotası

Sümela Manastırı ve Uzungöl gibi yerlere ev sahipliği yapan Trabzon’dan, ülke turizminde önemli bir yeri olan İzmir’e ulaşmak isteyenler için hava ve kara yolu seçenekleri mevcuttur. Tercihini karayolundan yana kullananlar ise ya özel araçlarıyla ya da otobüslerle seyahat etmektedir. İzmir’e ulaşmak için kullanılabilecek firmalardan bazıları Lüks Karadeniz, Kanberoğlu Turizm ve Sahil Seyahat’tir. Genellikle Giresun, Ordu, Samsun, Çorum, Kırıkkale, Ankara, Afyon, Uşak şeklinde ilerleyen güzergahı takip eden araçlar yolculuk süresince birkaç kez mola vermektedir. Yolcular bu molalarda bir şeyler yemekte ve kişisel ihtiyaçlarını gidermektedir. Yaklaşık 1.363 kilometreden oluşan Trabzon - İzmir otobüs seyahatiniz toplamda ortalama 21 saat sürmektedir.

İzmir’e varan Trabzonluları gezilmesi gereken onlarca yer beklemektedir. Bunlardan bazıları Selçuk’ta yer alan Hadrian Tapınağı, Çeşme Boyalık Koyu, Foça Frigya Tepesi, Gülbahçe Ilıcası, Homeros Vadisi, Malgaca İçmeleri, Birgi Çakırağa Konağı, Buca Göleti, Hamza Rüstem Fotoğraf Evi, Karantina Adası, Gölcük Yaylası, Bozdağ Kayak Merkezi, Mordoğan’daki Ayşe Kadın Cami, Beth İsrael Sinagogu, Gündoğdu Meydanı, İnkaya Mağarası ve Çeşmealtı’nda yer alan Güvendik Tepesi’dir. Bir kısmı şehir merkezinde, bir kısmı da yakın çevrede yer alan bu yerlerin dışında da daha onlarca yer sayılabilir. Eğer zamanınız genişse gezilecek yerler listenizi uzatabilirsiniz.

Trabzon İzmir arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Trabzon İzmir arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up