Bitlis İzmir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Bitlis İzmir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Bitlis İzmir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Bitlis

Bitlis Bitlis açık 16 ℃ havadurumu

İzmir

İzmir İzmir açık 25 ℃ havadurumu

Bitlis İzmir Rotası

Ülke turizminde önemli bir yere sahip olan İzmir’e gelen ziyaretçi sayısında, yaz aylarında ciddi bir artış görülmektedir. Bunun nedeni birden fazla tatil bölgesine, tarihi mekanlara ve doğal güzelliklere ev sahipliği yapmasıdır. Yani bu şehre gelmek için bahane çoktur. Bitlis’ten de birçok kişi yılın çeşitli dönemlerinde İzmir’e seyahat etmektedir. Eğer karayolunu tercih edecek olurlarsa Muş, Bingöl, Elazığ, Malatya, Aksaray, Afyon, Uşak şeklinde ilerleyen bir güzergahtan gidecek ve yolculuk süresince verilen molalarda bir şeyler yeme, kişisel ihtiyaçlarını giderme fırsatı bulacaklardır. Takip edilecek bu rota ile yaklaşık 1600 kilometrelik karayolculuğu yapıyor olacak ve bu seyahat otobüs ile molalar da dahil edildiğinde ortalama 23 saat sürecektir.

Deniz ve güneş tatili yapmak isteyenlerin gidebileceği yerlerden birisi Foça’dır. Eski ve Yeni olmak üzere ikiye ayrılan bu güzel sahil ilçesi plajları ve doğal güzellikleri ile meşhurdur. Burada bol bol denize girebilir, tekne turlarına katılabilir, sahilde yer alan hoş bir restoranda balık yiyebilir, Eski Foça Çarşısı’ndan hem kendinize hem sevdiklerinize hediyelik ürünler satın alabilirsiniz. Bununla birlikte tarih severler Efes’e, kayak yapanlar Bozdağ Kayak Merkezi’ne, güzel bir İzmir Körfezi manzarası seyretmek isteyenler Güvendik Tepesi’ne, doğayla baş başa kalmak isteyenler Buca Göleti’ne ya da Nebiler Şelalesi’ne gidebilirler.

Bitlis İzmir arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

Bitlis İzmir arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up