Burdur İzmir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Burdur İzmir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Burdur İzmir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Burdur

Burdur Burdur az bulutlu 11 ℃ havadurumu

İzmir

İzmir İzmir parçalı bulutlu 13 ℃ havadurumu

Burdur İzmir Rotası

Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Burdur’dan, Ege Bölgesi’nin gözde şehirlerinden birisi olan İzmir’e ulaşmak isterseniz karayolunu tercih edebilirsiniz. Eğer özel aracınızı kullanmayacaksanız, size uygun olan bir otobüs firmasından biletinizi satın alabilirsiniz. Bazı araçlarda internet ve TV gibi özellikler bulunmakta, bu araçları tercih etmeniz durumunda da yolculuğunuz boyunca sıkılmanıza fırsat kalmamaktadır. Otobüsler çoğunlukla Denizli, Nazilli, Aydın üzerinden yaklaşık 399 km yol alarak varış noktasına ulaşmaktadır. Bornova’da yer alan İzmir Otogarı’na geldikten sonra servislerle ya da minibüslerle dilediğiniz yere ulaşabilmeniz mümkündür.

Görmeniz gereken yerlerin başında Konak Meydanı’nda yer alan Saat Kulesi gelmektedir ve ilgili saat bir Alman hükümdar tarafından hediye edilmiştir. Eğer kalabalıktan bunalmazsanız buradan yürüyerek Kemeraltı Çarşısı’na geçebilirsiniz. Bir zamanlar vergi binası olan Konak Pier, Gündoğdu Meydanı, Alsancak Stadı, Karşıyaka Sahili görülebilecek diğer yerlerdir. Eğer vaktiniz olursa yakın mesafede yer alan yerleri de görebilirsiniz. Bunlardan bazıları Pitane Antik Kenti(Dikili), Küplü Hamam(Bergama), Foça Seytan Hamamı, Karantina Adası(Urla), Kuş Cenneti(Çiğli), Teos Antik Kenti(Sığacık) ve Efes Meryem Ana Kilisesi’dir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up