İzmir Burdur Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla İzmir Burdur otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen İzmir Burdur otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

İzmir

İzmir İzmir açık 21 ℃ havadurumu

Burdur

Burdur Burdur açık 17 ℃ havadurumu

İzmir Burdur Rotası

İzmir’den Burdur’a seyahat etmek isteyenler ulaşım aracı olarak otobüsleri kullanabilirler. Araçların büyük çoğunluğu Aydın, Denizli üzerinden varış noktasına ulaşmaktadır. Bu güzergahı takip eden araçlar en az 372 kilometrelik bir mesafeyi katetmektedirler. Otobüslerin çoğunda koltuk ekranı, TV ve internet gibi özellikler bulunmakta; böylelikle seyahatler daha keyifli geçebilmektedir. İzmir Burdur arası otobüs ile ulaşım için tercih edebileceğiniz öncelikli firma Balıkesir Uludağ Turizm olup, firmaya ait tüm seferlere sitemiz üzerinden ulaşabilir, koltuğunuzu online seçebilir ve biletinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Burdur denildiğinde ilk akla gelen yerlerden bazıları Kremna Antik Kenti, Mısırlılar Evi, Salda Gölü, İnsuyu Mağarası, İncirhan Kervansarayı ve Bakibey Konağı’dır.

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up