Kırıkkale İzmir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Kırıkkale İzmir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen Kırıkkale İzmir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

Kırıkkale İzmir Rotası

Bedesten ve Gümüşpınar gibi yaylaları ile bilinen, aynı zamanda tarihi yapılara da ev sahipliği yapan Kırıkkale’den; deniz kıyısında yer alan tatil bölgeleri ve antik kentlerin yer aldığı ilçeleri ile ilgi toplayan İzmir’e seyahat etmek isteyenler çoğunlukla otobüs yolculuğunu seçmektedir. Bunların nedenlerinden bir tanesi Kırıkkale’de henüz havaalanı olmaması, en yakın havaalanının ise Ankara Esenboğa olmasıdır. Ayrıca geleneksel bir ulaşım tipi olması, havaalanı stresi, olası rötarlar, kilo sınırlaması gibi problemlerle karşılaşılmaması da otobüs yolculuklarını daha cazip hale getirebilmektedir. Kırıkkalelilerin seyahat edebileceği firmalardan bazıları Esadaş, Mis Amasya ve Şanal Turizm’dir. Tüm bu firmaların Kırıkkale - İzmir arasında düzenlediği seferleri onlinebilet.com ile sorgulayabilir, otobüs biletinizi kolayca satın alabilirsiniz. Araçların çoğunda internet, koltuk ekranı, TV, kulaklık ve müzik yayını gibi özelliklerden en az birkaç tanesi bulunmaktadır. Ankara, Afyon, Uşak güzergahını izleyen otobüsler ortalama 10 saat içerisinde yaklaşık 672 kilometrelik yolu tamamlayarak İzmir’e varmaktadır.

İzmir’de gezilecek yerlerden bazıları ise şöyledir: Yemyeşil bir yer olan Homeros Vadisi, Dikili ilçesindeki Bademli Ilıcası, Mordoğan’da bulunan Manal Koyu, Foça Frigya Tepesi, Buca Göleti, Karşıyaka’da yer alan Hamza Rüstem Fotoğraf Evi, Alaçatı Yer Değirmenleri, Efes Meryem Ana Kilisesi, Urla Yarımadası, Çeşme Beachleri, Bergama Ulu Cami ve İzmir Atatürk Müzesi. Bunlardan bazıları şehir merkezinde, bazıları ise İzmir’in çeşitli ilçelerinde yer almaktadır. Bu nedenle bir seferde hepsini gezebilmeniz pek mümkün değildir. Ancak size uygun olanları belirleyip kendi listenizi oluşturabilirsiniz.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up