Zonguldak İzmir Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla Zonguldak İzmir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 125 TL ve en pahalı 144 TL arasında değişen Zonguldak İzmir otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır. Zonguldak İzmir otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs firmalarının başında ise sefer sayıları fazla olan Düzce Güven, Pamukkale Turizm gelmektedir.

Zonguldak İzmir Otobüs Seferi Özet Bilgileri

En Hızlı Sefer10s
Sefer Düzenleyen Firma Sayısı 2
En Ucuz Fiyat 125 TL
En Düşük Fiyatlı Firma Düzce Güven

Zonguldak İzmir Otobüs Saatleri

20:00
ZONGULDAKİZMİR
2+1
125 TL
19:30
ZONGULDAKİZMİR
2+1
144 TL
13:00
ZONGULDAKİZMİR
2+1
144 TL
09:00
ZONGULDAKİZMİR
2+1
144 TL
01:00
ZONGULDAKİZMİR
2+1
144 TL
20:00
ZONGULDAKİZMİR
2+1
125 TL
19:30
ZONGULDAKİZMİR
2+1
144 TL
13:00
ZONGULDAKİZMİR
2+1
144 TL
01:00
ZONGULDAKİZMİR
2+1
144 TL

Zonguldak

Zonguldak Zonguldak parçalı az bulutlu 14 ℃ havadurumu

İzmir

İzmir İzmir açık 20 ℃ havadurumu

Zonguldak İzmir Rotası

Karadeniz’in en güzel şehirlerinden birisi olan Zonguldak’tan, Ege Bölgesi’ndeki turizmi canlı tutan İzmir’e ulaşmak için karayolu tercih edilmektedir. Bunun nedenlerinden bir tanesi iki şehir arasında uçuş bulunmamasıdır ve dolayısıyla yolculara da fazla seçenek kalmamaktadır. Karayolu denilince ise akla özel araçlar ya da otobüsler gelmektedir. Seçimini otobüsten yana kullananları yaklaşık 13 saatlik bir yolculuk beklemektedir ve izlenilen güzergah genellikle Düzce, Adapazarı, Balıkesir, Manisa şeklindedir böylece yolculuk mesafesi yaklaşık 675 kilometre olacaktır. Onlinebilet.com üzerinden Zonguldak - İzmir arası otobüs seferlerini sorgulayabilir, kalkış saatlerini ve fiyatlarını karşılaştırabilir biletinizi online olarak satın alabilirsiniz.

Bornova’da yer alan otogara varan yolcular minibüsler, servisler ya da belediye otobüsleri aracılığıyla diledikleri yere ulaşabilmektedir. Tatilleri süresince şehir merkezinde kalacaklar Bostanlı Sahili’nde gezinmeden, Asansör’e çıkıp muhteşem körfez manzarasını seyretmeden, faytona atlayıp kordonda turlamadan, sabahın erken saatlerinde fırından alınacak boyoz ile kahvaltı etmeden, vapura atlayıp Göztepe’den Karşıyaka’ya geçmeden, Kızlarağası Hanı’na gidip fincanda pişirilen Türk kahvesini tatmadan, lokma kuyruğuna girmeden, Alsancak’ta bulunan Rum evlerinin bol bol fotoğrafını çekmeden, bir akşam yemeğinde çöp şiş yemeden, Agora Antik Kenti’ni görmeden, Uşşakizade Köşkü’nü ziyaret etmeden ve Sevinç Pastanesi’nin nefis pastalarından denemeden Zonguldak’a geri dönmemelidir.

Zonguldak İzmir Otobüs Seferleri

Otobüs FirmasıOtobüs YerleşimiOtobüs Bilet Fiyatı
Düzce Güven2+1125 TL
Pamukkale Turizm2+1144 TL

Zonguldak İzmir Arası En Çok Seferi Olan Otobüs Firmaları

Zonguldak İzmir otobüs biletini, en çok sefer düzenleyen firmalardan alabilirsiniz.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up