Siirt Otobüs Bileti

En uygun fiyatlara Siirt otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferlerimiz ve Siirt otobüs seferi bulunan seçkin otobüs firmaları.

Adana SiirtSiirt Has65 TL
Amasya SiirtMis Amasya100 TL
Ankara SiirtSiirt Has100 TL
Balıkesir SiirtStar Batman150 TL
Bursa SiirtStar Batman130 TL
Diyarbakır SiirtTokat Seyahat35 TL
Eskişehir SiirtStar Batman110 TL
Gaziantep SiirtLider Siirt Turizm55 TL
Gebze SiirtMetro Turizm120 TL
İstanbul SiirtLider Siirt Turizm120 TL

Siirt Otobüs Bileti Fiyatları

Siirt Otobüs RotasıSiirt Otobüs Bileti Fiyatı
Siirt Tarsus70 TL
Siirt Erzurum60 TL
Siirt Ankara100 TL
Siirt Gaziantep55 TL
Siirt Diyarbakır35 TL
Siirt Adana70 TL
Siirt Sakarya120 TL
Siirt Niğde100 TL
Siirt İstanbul120 TL
Siirt Konya100 TL

Siirt Otobüs Bileti Fiyatları

Siirt Otobüs RotasıSiirt Otobüs Bileti Fiyatı
İzmit Siirt120 TL
Mersin Siirt80 TL
Adana Siirt65 TL
Bursa Siirt130 TL
Tarsus Siirt80 TL
Balıkesir Siirt150 TL
Diyarbakır Siirt35 TL
Amasya Siirt100 TL
Ankara Siirt100 TL
Eskişehir Siirt110 TL
İstanbul Siirt120 TL
Gaziantep Siirt55 TL
Gebze Siirt120 TL
Konya Siirt100 TL
Siirt

Siirt Hakkında

Güneydoğu Anadolu şehirlerinden birisi olan Siirt’e gitmek istediğinizde otobüs biletini sitemizden satın alabilirsiniz. Hareket edeceğiniz yerden Siirt’e sefer düzenleyen otobüs firmalarını ve bu firmaların biletlerini karşılaştırdıktan sonra size en uygun olan bileti satın alabilirsiniz. Onlinebilet.com’un size sunduğu karşılaştırma imkanı sayesinde en ucuz ve size en uygun saatte olan otobüs seferine kolayca ulaşabilirsiniz.

Siirt'i ziyaret etmeye karar verdikten sonra ise sizin için alt taraftaki Siirt’te gezilecek yerler yazımıza göz atabilirsiniz. Bu sayede Siirt’e gitmeden şehirde yapacaklarınızı planlamış olursunuz.

Siirt Otogarı

Afetevleri Mahallesi’nde yer alan Siirt Otogarı yıllardır kullanılmaktadır. Ancak artık yetersiz gelmeye başlamıştır. Bu sebeple yeni bir otogar inşa edilmeye başlamıştır. Hâlihazırdaki otogara ulaşım servislerle, minibüslerle ya da otobüslerle sağlanmaktadır.

Telefon: 0484 223 14 01

Siirt otogarından başta Lider Siirt Turizm olmak üzere pek çok otobüs firması, Türkiye'nin dört bir yanına seferler gerçekleştirmektedir.

Siirt’te Gezilecek Yerler

Siirt denince ilk akla gelen yerlerden birisi Veysel Karani Hazretleri Türbesi’dir. Baykan ilçesinde bulunan Veysel Karani Hazretleri türbesini her sene binlerce kişi ziyaret etmektedir.

Saat Kulesi ise Siirt gezinizde görebileceğiniz bir diğer yerdir. Saat Kulesi merkezde yer almaktadır ve şehre gelenler kulenin önünde resim çekmektedir.

Siirt şehri kaplıcalar bakımından da önemlidir. Burada gidebileceğiniz kaplıcalardan birisi Sağlarca Kaplıcası’dır. Eruh yolu üzerinde yer alan kaplıcanın deri, solunum yolları ve kadın hastalıkları gibi bazı rahatsızlıklara iyi geldiği düşünülmektedir. Siirt’te gidebileceğiniz diğer kaplıcalar Lif Kaplıcası, Billoris Kaplıcası ve Hista Kaplıcası’dır.

Siirt’te gezebileceğiniz diğer yerler Botan Mağaraları, Erzen Ören Yeri, İnce Kaya Kalesi, Derzin Kalesi, Baçova Yaylası ve Ulu Camii’dir.

Siirt’e gitmişken meşhur büryan kebabından, Siirt dolmasından, ayranlı yarmadan, perdeli pilavdan, kitelden ve geboleden tatmalısınız. Ayrıca Pervari balı, Siirt fıstığı ve Bıttım sabunu gibi ürünlerden de satın alabilirsiniz.

Siirt Otogarları

Siirt Haritası

Siirt Seferi Olan Otobüs Firmaları

Siirt otobüs bileti alabileceğiniz 3 otobüs firmasından bazıları.

directions_bus
150'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up