NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Bursa - Denizli Otobüs Seferleri

Bursa Denizli Otobüs Bileti

Cumalıkızık ve Trilye gibi yerlere ev sahipliği yapan Bursa’dan, horozuyla ve kaplıcalarıyla meşhur olan Denizli’ye gelmek isteyenler genellikle otobüsleri kullanmaktadır. Araçların çoğu Balıkesir, Manisa şeklinde ilerleyen güzergahı kullanmakta ve yolculuk ortalama 7 saat sürmektedir. Böylece Bursa otobüs terminali ile Denizli arasındaki mesafe yaklaşık 439 kilometre olmaktadır. Bununla birlikte seyahat edilecek firmaya, hava şartlarına ve yolların durumuna göre toplam yolculuk süresinde değişiklikler gözlenebilmektedir. Otobüslerin çoğunda koltuk ekranı ve internet gibi özellikler mevcut olduğu için yolculuklar daha keyifli geçebilmektedir. Kimi yolcular ekranda bir şeyler seyretmekte, kimi ise sosyal medyada gezinebilmektedir.

Pamukkale Travertenleri Denizli’de gezilecek yerlerin başında gelmektedir. Her sene binlerce yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilen bu yerde en az birkaç saatinizi geçirebilir, ardından içinde çeşitli şekillerde taşların bulunduğu antik havuzu görebilir, zamanınız kalırsa Hierapolis Antik Kenti’ni de ziyaret edebilirsiniz. Denizli’de gezebileceğiniz diğer yerlerden bazıları ise Kartal Gölü, Ağlayan Kaya Şelalesi, Gölemezli Kaplıcası, Akhan Kervansarayı, Goncalı Kilisesi ve Ufo Müzesi’dir.

Bursa - Denizli Arası

En ucuz otobüs bileti 45 TL olup, bilet fiyatları 70 TL'ye kadar yükselmektedir.

Günde ortalama 2 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Denizli Bursa otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Pamukkale Travertenleri
Bir masal diyarını andıran Pamukkale Travertenleri her sene hem Türkiye’den hem de tüm dünyadan binlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ülkemiz için bir simge haline gelen bu güzel yer aynı zamanda UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne de girmeyi başarmıştır.

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr