NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

Muğla - İzmir Otobüs Seferleri

Muğla İzmir Otobüs Bileti

Bodrum ve Marmaris gibi tatil bölgelerini sınırları içerisinde bulunduran Muğla’dan, Çeşme ve Urla gibi diğer tatil yerlerine ev sahipliği yapan İzmir’e gitmek isterseniz otobüsleri kullanabilirsiniz. Yolculuk yaklaşık 3 saat sürmektedir ve yakınlık nedeniyle günübirlik seyahat edenler bile bulunmaktadır. Bu kişiler sabah erken saatlerde kalkan bir araçla henüz öğle olmadan İzmir’e varıp işlerini halletmekte ya da hızlı bir şehir turu atmakta, ardından akşam saatlerindeki bir seferle evlerine dönmektedirler.

Seyahat edeceğiniz otobüsünüz Muğla otogarından hareket ettikten sonra Yatağan - Aydın - Torbalı yolunu takip ederek yaklaşık 211 kilometre mesafe katetmektedir.

Daha uzun süreli gelenler ise şehirdeki popüler yerlerle beraber daha alternatif noktaları da görebilmekte, hatta yakın civardaki yerlere de geziler düzenlemektedir. Bu güzel şehirde yapılacaklardan bazıları Kordonboyu’nda yürümek, Saat Kulesi’nin önünde fotoğraf çektirmek, Çiçekli Köy’de kahvaltı etmek, lokma kuyruklarına girmek, Topçu’da çöp şiş yemek, Kıbrıs Şehitleri’nde alışveriş yapmak, Göztepe Sahili’nde yürümek, Forum Bornova’da gezinmek, İnkaya Mağarası’nı ziyaret etmek ve Buca Gölet’te piknik yapmaktır. Dileyenler Dikili, Seferihisar, Bergama, Ödemiş, Gümüldür ve Şirince gibi yerlere günübirlik ya da konaklamalı geziler de düzenleyebilirler.

Muğla - İzmir Arası

En ucuz otobüs bileti 24 TL olup, bilet fiyatları 25 TL'ye kadar yükselmektedir.

Günde ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, İzmir Muğla otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Yedi Uyuyanlar Mağarası ve Efsanesi
İzmir'in Müzeleri
Arkeoloji müzesinden oyuncak müzesine, 21 müze hakkında bilgi.
İzmir'in Sokak Lezzetleri
Boyoz, kumru, uykuluk badem, şambali ve dahası..
İzmir'in En Güzel Semtleri
Bornova'dan Kemeraltı'na görmek isteyeceğiniz semtler..
İzmir’in Şirin Sahil Kasabaları
İzmir'in Birbirinden Güzel 12 Sahil Kasabası.

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr