İzmir Karabük Otobüs Bileti

En uygun fiyatlarla İzmir Karabük otobüs bileti satın alabileceğiniz otobüs seferleri. En ucuz 9.999 TL ve en pahalı 0 TL arasında değişen İzmir Karabük otobüs bileti fiyatları ile her tercihe uygun otobüs bileti bulunmaktadır.

İzmir

İzmir İzmir açık 24 ℃ havadurumu

Karabük

Karabük Karabük az bulutlu 15 ℃ havadurumu

İzmir Karabük Rotası

Ege bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan İzmir ile Karabük arasında yaklaşık 749 km’lik bir mesafe bulunuyor. İzmir Otobüs Terminalinde (İZOTAŞ) Karabük’e sefer düzenleyen otobüs firmalarından Metro Turizm ile yolculuk yapabilirsiniz. Otogar şehrin Karacaoğlan Mahallesinde yer alıyor. Yolculuk süresi ise 12 saati bulmaktadır.

İZOTAŞ’tan hareket eden otobüsler Manisa – Balıkesir – Bursa güzergahını takip ederler. Böylelikle yolculuk sırasında birçok şehri keşfetme şansınız bulunuyor. Ayrıca Metro Turizm’in araçlarında bulunan koltuk arkası televizyon gibi araç içi donanımlarından yararlanarak yolculuğu tamamlayabilirsiniz. Günde birden çok sefer alternatifi bulunan İzmir Karabük otobüs seferlerini inceleyebilir ve biletinizi onlinebilet.com'dan güvenle satın alabilirsiniz.

Karabük’e gelen herkesin Safranbolu’ya yolu düşecektir. Burada görülecek birçok güzel yer bulunduğu için öncelikli olanları gezi listenizin başına eklemelisiniz. İlk olarak eşsiz görünüme sahip Safranbolu evlerini keşfe çıkabilirsiniz. Daha sonra Hıdırlık Tepesine giderek harika bir Safranbolu manzarasını keşfedebilirsiniz. Tepeden indikten sonra Safranbolu Kalesi ve Asar Kalesini görmeye gidebilirsiniz. Şehrin piknik yapmak için birçok alanı bulunuyor. Eğriova Mesire Yeri ve Göktepe Tabiat Parkı bu mesire alanlarından bazılarıdır. Kaya mezarları ve mahzenleri görmek için Hadrianapolis Antik Kentine gidebilirsiniz. Karabük’te birçok hamam da bulunuyor. Bu hamamlardan Yeni Hamam, Bulak Hamamı ve Cinci Hamamını ziyaret edebilirsiniz. Karabük’ün meşhur çarşısı olan Yemeniciler Çarşısı Arastasına mutlaka uğramalısınız. Karabük’ten dönmeden önce bu çarşıdan birçok şey alabilirsiniz. Bu şehirde yiyebileceğiniz yöresel lezzetler arasında orman kebabı, şehzade pilavı ve mısır çöreği bulunuyor.

İzmir Karabük arası otobüs ile yolculuk kaç saat sürmektedir?

İzmir Karabük arası otobüs ile seyahat ortalama 0 ile 1 saat arasında sürmektedir.

directions_bus
200'den fazla
Otobüs Firması

lock
Güvenli Ödeme
(0 Komisyon)

done
Kolay ve hızlı bilet alma

event_busy
Online İptal Kolaylığı

keyboard_arrow_up