NEREDEN
NEREYE
GİDİŞ TARİHİ
 

İzmir - Karabük Otobüs Seferleri

İzmir Karabük Otobüs Bileti

Ege bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan İzmir ile Karabük arasında yaklaşık 749 km’lik bir mesafe bulunuyor. İzmir Otobüs Terminalinde (İZOTAŞ) Karabük’e sefer düzenleyen otobüs firmalarından Metro Turizm ile yolculuk yapabilirsiniz. Otogar şehrin Karacaoğlan Mahallesinde yer alıyor. Yolculuk süresi ise 12 saati bulmaktadır.

İZOTAŞ’tan hareket eden otobüsler Manisa – Balıkesir – Bursa güzergahını takip ederler. Böylelikle yolculuk sırasında birçok şehri keşfetme şansınız bulunuyor. Ayrıca Metro Turizm’in araçlarında bulunan koltuk arkası televizyon gibi araç içi donanımlarından yararlanarak yolculuğu tamamlayabilirsiniz. Günde birden çok sefer alternatifi bulunan İzmir Karabük otobüs seferlerini inceleyebilir ve biletinizi onlinebilet.com'dan güvenle satın alabilirsiniz.

Karabük’e gelen herkesin Safranbolu’ya yolu düşecektir. Burada görülecek birçok güzel yer bulunduğu için öncelikli olanları gezi listenizin başına eklemelisiniz. İlk olarak eşsiz görünüme sahip Safranbolu evlerini keşfe çıkabilirsiniz. Daha sonra Hıdırlık Tepesine giderek harika bir Safranbolu manzarasını keşfedebilirsiniz. Tepeden indikten sonra Safranbolu Kalesi ve Asar Kalesini görmeye gidebilirsiniz. Şehrin piknik yapmak için birçok alanı bulunuyor. Eğriova Mesire Yeri ve Göktepe Tabiat Parkı bu mesire alanlarından bazılarıdır. Kaya mezarları ve mahzenleri görmek için Hadrianapolis Antik Kentine gidebilirsiniz. Karabük’te birçok hamam da bulunuyor. Bu hamamlardan Yeni Hamam, Bulak Hamamı ve Cinci Hamamını ziyaret edebilirsiniz. Karabük’ün meşhur çarşısı olan Yemeniciler Çarşısı Arastasına mutlaka uğramalısınız. Karabük’ten dönmeden önce bu çarşıdan birçok şey alabilirsiniz. Bu şehirde yiyebileceğiniz yöresel lezzetler arasında orman kebabı, şehzade pilavı ve mısır çöreği bulunuyor.

İzmir - Karabük Arası

En ucuz otobüs bileti 85 TL olup, bilet fiyatları 90 TL'ye kadar yükselmektedir.

Ortalama yolculuk süresi 12 saattir.

Günde ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.

Dönüş bileti için, Karabük İzmir otobüs seferleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Sefer Düzenleyen Firmalar

Onlinebilet.com

twitter ikonu facebook ikonu google plus ikonu
ipektr